اشتباه پزشکی، بیمار را تبدیل به زامبی کرد! + تصویر

۱۹ / ۰۲ / ۱۳۹۷ ۷۴۹ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 تشخیص اشتباه بیماری یک مرد میانسال انگلیسی موجب شد تا سرطان چشم نیمی از صورت او را تخریب کند. "دنی هانت " 58 ساله به علت گسترش سرطان، چشم سمت راست، بینی و فک خود را از دست داد. در حالی که بیماری سرطان این مرد اهل لندن در سال 2008 و با نشانه های سردرد و عفونت گلو آغاز شده بود، یک پزشک عمومی بیماری او را مشکل نای تشخیص داد. این در حالی بود که پزشکان یک بیمارستان احتمال دادند که این مرد از بیماری میگرن رنج می برد.

همزمان غده ای نیز در کنار چشم دنی ایجاد شده بود که با گذشت زمان بزرگتر می شد. سرانجام  با انجام یک آزمایش متخصصان  بیمارستان چشم پزشکی مورفیلد به دنی و همسرش اعلام کردند که او دچار نوعی سرطان چشم شده است. پزشکان پس از برداشتن چشم راست دنی در سال 2009 اعلام کردند که او نیاز به مراقبت کامل دارد.

ماندی، همسر دنی در این خصوص گفت : " همسرم مردی سالم و پرانرژی بود. او 16 ساعت در روز کار می کرد. او دوست داشت برای خانواده اش همه چیز فراهم کند."

این مرد که اکنون قادر به خوردن و آشامیدن نیست آخرین روزهای عمرش را سپری می کند و بخاطر صورت وحشتناکش از حضور در اماکن عمومی پرهیز می کند. بنا به گفته این زن، کودکان  شوهرش را در خیابان بخاطر صورتش مورد استهزاء قرار می دهند.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین