اعترافات کثیف قاتل پسربچه ایرانی: کُشتمش چون در برابر خواسته جنسی ام مقاومت کرد

۱۰ / ۰۲ / ۱۳۹۷ ۴۲۴۹ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

تنها متهم پرونده قتل بی رحمانه دانش آموز مشهدی که به دستور بازپرس ویژه قتل عمد و برای انجام معاینات پزشکی درباره سلامتروانی به پزشکی قانونی خراسان رضوی معرفی شده بود، روز گذشته در کمیسیون تخصصی مورد معاینات دقیق و آزمایش های روان پزشکی قرار گرفت. یک مقام مسئول پزشکی قانونی خراسان رضوی با تایید این خبر به خراسان گفت: امروز (روز گذشته) کمیسیون ویژه روان پزشکی باحضور همه اعضای کمیسیون تخصصی تشکیل جلسه داد و به بررسی ابعاد شخصیتی متهم پرونده قتل کودک 10 ساله پرداخت. وی اضافه کرد: براساس نظر پزشکی قانونی که به امضای اعضای کمیسیون و مدیرکل پزشکی قانونی خراسان رضوی رسیده است، متهم پرونده دارای قوه تمیز و مسئول اعمال خویش است.

بنابراین ادعاهای متهم درباره جنون یا جنون ادواری رد شد ولی تحقیقات شبانه روزی با توجه به چگونگی وقوع این حادثه ادامه دارد تا مشخص شود آیا «محمدحسین» (کودک 10 ساله) تنها قربانی وی بود یا او جرایم احتمالی دیگری نیز درباره اعمال منافی عفت انجام داده است.

شایان ذکر است: پراید سواری ظهر پنجم اردیبهشت دانش آموز 10 ساله ای را در بولوار شهید موسوی قوچانی در حالی سوار خودرو کرد که این کودک منتظر سرویس تاکسی تلفنی بود تا به مدرسه اش در بولوار ارشاد برود اما راننده 27 ساله پراید سفید که به قاتل مارمولک نشان معروف شده کودک مذکور را به قصد آزار جنسی به خارج از شهر برد ولی به خاطر مقاومت دانش آموز یاد شده نتوانست به هدف شوم خود برسد و او «محمدحسین» را در جاده فرعی و خاکی با ضربات سنگ و چاقو به قتل رساند بنابراین گزارش، متهم این پرونده حدود 36 ساعت بعد با صدور دستورات قضایی و پیگیری شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی پلیس  آگاهی خراسان رضوی با نظارت مستقیم سرهنگ حمید رزمخواه (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) به دام افتاد و به جرم خود اعتراف کرد.

داغ ترین ها

نظرات (1)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
حمیدرضاسنگیان بازیگر میگوید: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
هیس پسر ها فریاد نمی زنند !---
0 | 0 پاسخ