واکنش دور از شان کی روش به ادعاهای جنجالی علی کریمی/ در نود شب گذشته چه اتفاقاتی رخ داد؟

۲۴ / ۱۱ / ۱۳۹۶ ۱۴۴۹ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

بزدل. این واژه چند ساعتی می شود که تبدیل به یکی از کلمات مهم فوتبال ایران شده و اولین کسی که آن را به کار برده، کارلوس کی روش است. او در واکنش به انتقادات علی کریمی، در صفحه فیس بوکش نوشته:" متاسفانه باور بنده مبنی بر اینکه در زندگی میتوان استعداد را خرید اما شخصیت را نه امروز تبدیل به یک حقیقت شد.در زمان و در جای مناسب بنده جواب آقای ترک کننده را میدهم. این بسیار واضح بود که اقای ترک کننده کار با پا و سرش بسیار بهتر از مغز و‌زبانش است.واژهای غیر مودبانه و غیر محترمانه اش، دروغ هایش، تهمت های بزدلانه و غیر واقع اش فقط خود او را زیر سوال میبرد، فقط احترام به خودش را از بین میبرد و باعث شرمساری صدو بیست چهار بازی ملی اش و هم تیمی هایش میشود.در این هیچ شکی نیست که او به کمک احتیاج دارد" این پست کی روش البته از سوی محبوبترین جادوگر ایران بی جواب باقی نماند و او خطاب به مربی سابقش در تیم ملی گفت:" من در این فوتبال نمی مانم تا وقتی که امثال آقای ساکت در راس کار هستند. کار را به جایی رساندید که این مربی به من بگوید بزدل. امیدوارم شهامت داشته باشند در چشم من نگاه کنند و بگویند . این دیدار قطعا خیلی زود اتفاق می افتد و شما هم خبرش را می شنوید آقای ساکت!»

اما اتفاقاتی که در برنامه نود رخ داد باعث شد که نه تنها موجی از حمایت از کریمی و همچنین انتقاد از کی روش شکل بگیرد بلکه حامیان کی روش هم از او به خاطر ادبیاتش در قبال شماره 8 دوست داشتنی فوتبال ایران انتقاد کردند. نمونه اش سایت خبرآنلاین که کی روش را بازنده اصلی برنامه نود معرفی کرده و نوشته:" کی روش اشتباهش این بود که فکر کرد که نمی داند ادبیات خیابانی ایرانی یعنی چه؟ شاید علی کریمی نتواند در ادبیاتی اتوکشیده  پابه پای ساکت حرکت کند اما وقتی نوبت به آن مدل حرف زدن باشد  کی روش که هیچ که تمام پرتغال هم از کریمی دریبل وحشتناک خواهند خورد، کی روش با یک کلمه ، زمین بازی را به سویی برد که کریمی عاشق آن است ، او به به هم بازی های او این اجازه را می دهد که علیه او مصاحبه کنند تا ثابت شود که چه کسی بزدل است؟ حالا کی روش با کسی مواجه است که برانکو نیست ، تاج نیست ، ساکت نیست ، کفاشیان نیست"

اما در بین تمام تعاریف و تجلیل ها از علی کریمی و صحبتهایش، ابوالفضل جلالی با دیدی متفاوت به انتقادات کریمی نگاه کرده. او که زمانی مدیر برنامه ها و مشاور کریمی بوده، درباره رفتارهای سرمربی سپیدرود رشت به روزنامه سازندگی گفته:" ایشان اصلا به فکر سود و منفعت خودش نیست.اصلا این چیزها را در نظر ندارد.ایشان چیزهایی را می بیند درست است اما یک جلیقه انتخاری می پوشد و وارد میدان می شود.در این انتحار اول خودش را از بین می برد.من هم به عنوان یک تماشاگر مضطرب هستم.کارهای او بهترین خوراک لذیذ برای رسانه ها و برای کباب کردن است.آن هم با سوالات تحریک آمیز.ایشان حرف هایی می زند که به ضرر خودش است و این راهی که کریمی می رود هرگز به سرانجام نخواهد رسید."

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین