تیکه درشت مهران مدیری به گویندگان رادیو، داد آقای گوینده را درآورد/ جوابیه تند روزنامه معروف منتشر شد

۰۸ / ۱۱ / ۱۳۹۶ ۶۵۳۶ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

ماجرای کنایه مهران مدیری به گویندگان رادیو. احسان گل محمدی در روزنامه سیاست روز نوشته: چندشب پیش مهران مدیری در برنامه دورهمی به انرژی و شادی بیش از حد و مصنوعی گویندگان برنامه‌های صبحگاهی رادیو انتقاد کرد و گفت: صبح تو تاکسی میشینی کلی مشکلات داری بعد رادیو را راننده روشن می‌کند گوینده پر انرژی می‌گوید: سلااااام عجب صبحیه چه روز قشنگی!
این اظهار نظر مدیری به مذاق یکی از گوینده‌های رادیو اصلا خوش نیامد و گفت: آقای مدیری آغاز کارش با رادیو بود. او در برنامه کودک رادیو صدای خروس درمی‌آورد و قوقولی قوقو می‌کرد.
این یک مشت از خروار واکنش‌های هیستریک آدم‌های دوران ماست. اصلا بحث با آن گوینده رادیو نیست که حقا و انصافا صدای دلنشینی دارد و به شدت خواستنی است؛ قصدم از نگارش این چند خط طرفداری از مدیری نیست.
مد شده تا آدمی انتقاد می‌کند گذشته‌اش را به او یادآوری می‌کنیم؛ آقای گوینده! اگر فردی زمانی صدای خروس را تقلید می‌کرده ولی هم اکنون برای اجرای کوتاه یک برنامه آن هم در تلویزیون زیر ١٢ میلیون تومان نمی‌گیرد نشانه ضعف او نیست که اینگونه انتقادت را شروع می‌کنی؛ مهم‌تر از این، جناب گوینده اگر کسی شغلش تقلید صدای خروس بوده طبق کدام اصلی نباید انتقاد کند و تا ابد باید صدای خروس دربیاورد؟!

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین