قتل هولناک در تهران/ پس از یک سال ارتباط شیطانی با فاطمه او گفت که شوهر دارد!

۰۹ / ۱۰ / ۱۳۹۶ ۲۳۵۵۶ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 حکم قصاص و زندان چهار پسر جوان و نوجوان که با نقشه از پیش طراحی شده یک زن، شوهر وی را کشتند و جنازه اش را در بیابان های حاشیه تهران رها کردند، پس از کش و قوس فراوان قضایی در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد.

هفتم آذر 92 زن 30ساله ای به نام فاطمه با همدستی بهنام 22 ساله، برادر 17 ساله او بهزاد و دو دوست دیگرش به نام‌های سهراب و سعید، شوهر 38 ساله‌اش به نام مهرداد را در خانه‌اش خفه و جنازه اش را را در حاشیه شهرک آفتاب رها کردند. متهمان که با بررسی ریز مکالمات تلفنی فاطمه و بهزاد رسوا شده بودند به مشارکت در جنایت اعتراف کردند.

متهمان در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران در حالی پای میز محاکمه ایستادند که دختر 12 ساله قربانی برای آنها اشد مجازات خواست.

در آن جلسه بهنام به تشریح جزییات ماجرا گفت: به خاطر علاقه ام به فاطمه نقشه قتل را کشیدم و برای اجرای آن از دوستانم و برادر کوچکم کمک گرفتم. من در ابتدای آشنایی ام نمی دانستم فاطمه متاهل و دارای فرزند است و هنگامی این ماجرا را فهمیدم که دلباخته او شده بودم.

سهراب 25ساله نیز مشارکت در جنایت را پذیرفت و گفت: من و دوستانم در قهوهخانه نشسته بودیم که بهنام سراغمان آمد و از ما خواست تا برای دعوا همراه او برویم. ما با هم به خانه فاطمه رفتیم. بهنام به اتاق خواب رفت و با مهرداد درگیر شد. ما هم به آنجا رفتیم و شلواری را که بهنام دور گردن مهرداد پیچیده بود کشیدیم تا جان سپرد.

در ادامه اما فاطمه منکر رابطه پنهانی با بهنام شد و گفت: من با شوهرم اختلاف خاصی نداشتم که تصمیم به قتل او بگیرم. من نمی دانم چرا بهنام و برادرش و و دوستانش شبانه به خانه مان حمله کردند و شوهرم را کشتند. بهنام هشت سال از من کوچکتر است و نمی توانسته انگیزه عاشقانه ای برای این قتل داشته باشد.

در پایان جلسه هیات قضایی بهنام و سهراب را به جرم مشارکت در قتل به قصاص محکوم کرد.بهنام همچنین به خاطر رابطه پنهانی به 99 ضربه شلاق  محکوم شد. پرونده بهزاد و سعید نیز به خاطر اینکه هنگام جرم زیر 18 سال داشتند به دادگاه اطفال فرستاده شد. قضات دادگاه فاطمه را نیز به 15 سال زندان به جرم معاونت در قتل و 99ضربه شلاق محکوم کردند.

دو پسر نوجوان در دادگاه

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین