دلیل عجیب برای عدم اکران فیلم " عصبانی نیستم "!

۰۴ / ۱۰ / ۱۳۹۶ ۲۶۲۶ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

بانی‌فیلم نوشت: فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» پس از پایان برگزاری جشنواره سی و ششم فیلم فجر در سینماهای سراسر کشور به نمایش عمومی درمی‌آید.

- فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان که قرار بود از ۲۹ آذرماه در گروه آزاد روی پرده سینماها رود، به گفته سخنگوی شورای صنفی نمایش، اکران آن به دلیل تراکم فیلم‌های روی پرده به زمان دیگری موکول شد.

- این به تعویق افتادن نمایش در حالی اعلام شد که شنیده‌های خبرنگار ما حکایت از این دارد که دلیل اصلی تعویق اکران «عصبانی نیستم»، به خاطر حضور دو فیلم کمدی «آینه بغل» و «خالتور» روی پرده بوده است! دو فیلمی که این روزها از استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده تا حدی که گیشه بالای آنها فروش سایر فیلم‌ها را نیز تحت تأثیر قرار داده است.

- در همین حال به جز دو فیلم «آینه بغل» و «خالتور»، دیگر فیلم کمدی «ثبت با سند برابر است» هم عنوان سومین فیلم پرفروش جدول هفتگی را در اختیار دارد تا شرایط برای سایر آثار در حال اکران نابرابر باشد و سکان اقتصادی گیشه سینماها به دست فیلم‌های «خنده‌دار» بیفتد!

- در واقع با توجه به مشخص شدن دلیل اصلی تأخیر اکران «عصبانی نیستم»، فرضیه مخالفت سازمان سینمایی و برخی جناح‌های تندرو با نمایش این فیلم نیز عملاً منتفی و اعلام آن توسط صفحات غیررسمی در فضای مجازی بیشتر «بازار گرمی» برای سوءاستفاده از فضای ملتهب در جهت افزایش فروش این فیلم است!

- قابل توجه اینکه پخش «عصبانی نیستم» بر عهده موسسه فیلمیران است که هم‌اکنون پخش فیلم‌های سینمایی «آینه بغل» و «قاتل اهلی» را برعهده دارد.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین