قتل وحشیانه تازه داماد به دست عروس باردار

۲۲ / ۰۹ / ۱۳۹۶ ۲۲۶۳ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

عروس جوان انگلیسی که پس ازشکست عشقی و در توطئه‌ای شوم، نامزد 23 ساله‌اش را به شکل فجیعی کشته وگریخته بود، پس ازمحاکمه به حبس ابد محکوم شد.

عروس 22 ساله پس ازدستگیری در اعتراف‌هایش گفت: «از زمانی که متوجه شدم نامزدم به من توجه نمی‌کند، دچارافسردگی شدم. با این حال بارها ازاوخواستم رفتاروگفتارش را درباره من تغییردهد ولی بازهم نتیجه‌ای نگرفتم. با او نامزد کرده بودیم و قرار بود که مراسم عروسی برگزار شود ولی او به یک باره رفتارش تغییر کرد. زمانی تصمیم به قتل او گرفتم که فهمیدم باردار هستم و او در برابر این موضوع مرا تمسخر کرد و به همین خاطردراوج خشم وناراحتی به فکر انتقام افتادم.

روزحادثه نیزبا گذاشتن کلاه گیس و پوشیدن لباس مردانه ودست کش به دست، راهی خانه‌اش شدم وبه بهانه‌ای او را به مقابل درکشاندم. به محض اینکه در را بازکرد بی‌درنگ به طرفش حمله ور شده و با چاقوبه جانش افتادم.

به گزارش پلیس اسکاتلندیارد، پس ازکشف جسد خونین وکارد آجین داماد جوان که هدف 40 ضربه کارد قرارگرفته بود، تیم‌های پلیس وارد عمل شده وپس ازبررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته خیابان، ردپای جنایتکار فراری را به‌دست آورده و او را دستگیر کردند. قاضی پرونده پس ازمحاکمه زن جنایتکارواعتراف هایش، او را به حبس ابد محکوم کرد.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین