قتل وحشتناک در پمپ بنزین پاسداران: این مرد جلوی چشم عابران زنش را سلاخی کرد

۲۱ / ۰۹ / ۱۳۹۶ ۲۲۳۷۱ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

مردی که در حوالی پمپ بنزین پاسداران ،مقابل چشمان شاهدان همسرش را به طرز فجیعی کشته و خودزنی کرده بود در دادگاه کیفری محاکمه می شود.ظهر بیست و چهارم مرداد ماه سال 90 عابرانی که از خیابان پاسداران تهران عبور می کردند با صحنه وحشتناکی روبه رو شدند. یک مرد میانسال با ضربات چاقو همسرش را مقابل در پمپ بنزین زخمی کرد و سپس با چاقو به شکم خودش زد. این مرد که روی زمین افتاده بود فریاد می کشید همسرش را کشته است.

بعد از این ماجرا این زن و مرد با آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شدند اما زن 40ساله به نام مریم به خاطر شدت جراحات جان سپرد.

دختر بزرگ این زوج که از شنیدن خبر مرگ دلخراش مادرش شوکه شده بود در بازجویی ها به پلیس گفت: پدرم بیکار بود. به همین خاطر دو روز قبل پسرخاله‌ام در ساختمان پزشکان در پاسداران برای پدرم کار پیدا کرد. اما روز بعد پسرخاله ام با مادرم تماس گرفت و گفت پدرم صندوق صدقات ساختمان پزشکان راخالی کرده است . مادرم موضوع را به پدرم گفت و پدرم عصبانی شد. او می گفت بی گناه است. به همین خاطر قرار شد فردا برای اثبات بی‌گناهی اش همراه مادرم به ساختمان پزشکان برود. پدرم همراه خودش کارد سلاخی برداشت تا اینکه مطلع شدم پدرم مادرم را کشته و خودزنی کرده است.

قاسم که پس از عمل جراحی زنده مانده بود در بازجویی ها به قتل فجیع همسرش با ضربات متعدد چاقو اعتراف کرد.

وی که چهار فرزند دارد و تا دوسال قبل از این ماجرا در قصابی سلاخی می‌کرده است گفت:مدتی بود بی کار بودم. به تریاک و شیشه اعتیاد داشتم و همسرم به من اهمیت نمی داد. به او بدبین شده بودم به همین خاطردر خیابان با او درگیر شدم و همسرم را کشتم.من با چاقو به شکم خودم زدم تا خودم را بکشم و از این زندگی خلاص شوم اما زنده ماندم.

برای وی که به بازسازی صحنه جرم پرداخت بود کیفرخواست صادر و پرونده اش به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. قرار بود قاسم دیروز در شعبه دوم دادگاه محاکمه شود اما این جلسه به خاطر غیبت اولیای دم به روزهای آینده موکول شد.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین