وحید خزایی در ترکیه دستگیر شد

۱۱ / ۰۹ / ۱۳۹۶ ۴۵۲۰ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

وحید خزائی، پسر حاشیه ساز اینستاگرام توسط پلیس ترکیه دستگیر شد.

 وحید خزایی، جوانی که برای عکس‌های متعدد با دختران در ایران توسط پلیس فتا بازداشت و سپس به ترکیه گریخت، توسط پلیس این کشور در استانبول بازداشت شد.
هنوز مشخص نیست که وحید خزائی به چه اتهامی دستگیر شده است. به ظاهر تحصیلات وی تا مقطع دیپلم است، کار وی در پخش مانتو و لباس زنانه است؛ در ابتدا گفته می شد کارگر ساده بنگاه املاکی است، اما دروغ بود و حالا در ترکیه دستگیر شده و در ویدئویی که از خود پخش کرده از مردم کمک خواسته تا نجاتش بدهند. وی مسوول دستگیری اش را یکی از دوستانش گفته است.
آبان 94 کانال ها و گروه های تلگرامی در حال دست به دست کردن عکس هایی از یک پسر با چندین دختر بی حجاب با پوشش خارج از عرف هستند، دقیقه به دقیقه بر تعداد این عکس ها افزوده میشود. کمتر از چند ساعت تمام اینترنت مملو از عکس های وی شده است.
ساعاتی نمی گذرد که کلیپی از پسر معروف تلگرامی پخش می شود که او در آن دختران در عکس رو خواهر و زن داداش و دختر خاله های خود معرفی میکند که در اثر دزدیده شدن گوشی اش لو رفته و در آخر می گوید سخت پیگیر ماجراست و 
پلیس فتا پلیسی است که حواسش به همه چیز است
با انتشار اولین کلیپ سیل جوک و طنزها به راه می افتد و در نهایت پلیس فتا وارد عمل شده و او بازداشت می شود، بعد از بازداشت مشخص می شود هیچ شکایتی از طرف او مبنی بر دزدیده شده گوشی اش نشده است
بعد از 9 ماه ویدیویی از وحید خزایی در 
اینستاگرام منتشر می شود که خبر خروج خود از ایران را برای همیشه اطلاع می دهد، می گوید ترکیه است خبر می رسد بعد از گذاشتن وثیقه نتوانست رضایت تنها شاکی خود را جلب کند و در نهایت فرار رو به قرار ترجیح داده است و از ایران رفته است.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین