فیلم: پسر 24 ساله، کابوس وحشتناک 8 زن/ پرده برداری از جنایات کفتار شب های تهران

توضیحات

کفتار شب های تهران برای پرده برداری از راز جنایات خود مقابل دوربین قرار گرفت اما زمانی که به نام مادر خود رسید بغضش شکست.

بی صبرانه منتظر دیدنش بودیم، توصیفات گوناگونی از او می شد، از دستگیری جنجالیش با شلیک 22 گلوله تا آزارهای وحشت آور زنان توسط او که سکوت شب های تهران را می شکست همه و همه باعث می شد تا منتظر دیدن او بمانیم.
مامور آگاهی زمانی که در همین افکار بودیم گفت آوردنش. به کنار در ورودی رفتیم. صدای برخورد زنجیر پابندش با زمین هر لحظه نزدیکتر می شد. از روی پله ها بالا آمد و برای اولین بار چهره اش را دیدیم.
کفتار شب های تهران نه درشت اندام بود و نه جای چاقو روی دست ها و صورتش داشت. او یک جوان 24 ساله بود که شاید بسیاری از قربانیان او گول ظاهر ساده او را خوردند.
وارد اتاق شد و پشت صندلی نشست. افسر پرونده او نیز مقابلش نشست و گفتگوی اختصاصی پشت درهای بسته آغاز شد.
ابتدا نامش را پرسیدند، در جواب گفت محمد هستم، خیلی آرام صحبت می کرد، انگار نه انگار که در مقابل او هشت پرونده سیاه 
تجاوز Rape قرار دارد.
از کارش پیش از اینکه بزهکار شود پرسیدم و با همان لحن گفت حدود یک سال پیش در مکانیکی کار می کردم و درآمدم 600 هزار تومان در ماه بود و این درآمد کفاف من را نمی داد زیرا کمک خرج خانه نیز بودم. پس از اینکه محل کارم را ترک کردم دنبال کار گشتم اما پیدا نکردم. هر جا رفتم کارت ملی، شناسنامه و عدم سوسابقه می خواست برای همین نمی توانستم جایی کار کنم زیرا سابقه کیفری هم داشتم. متهم در حالی که صدایش به زور از گلو خارج می شد گفت: سوابقی مانند 
سرقت Stealing و دعوا داشتم . چیز دیگری یادم نمی آید.
کفتار شب های تهران در مورد اولین دعوایی که تجربه کرده بود گفت: با رفیقم دعوا کردم و با شیشه نوشابه به سر او زدم و شکایت کرد. در همین هنگام یک زخم کهنه روی دست راست متهم توجه ما را جلب کرد، زمانی که از این زخم پرسدیم گفت: داشتم با همسایه خود کل کل می کردم، می گفت نباید ماشین خود را این جا پارک کنی من هم با مشت زدم به شیشه.
خمیازه های پی در پی متهم پرونده های سیاه سریالی تهران که به گفته خودش بخاطر سرد بودن بازداشتگاه و بی خوابیش بود به زحمت به او اجازه صحبت کردن می داد، اما باید توجه داشت که کفتار شب های پایتخت به شیشه اعتیاد دارد و این خمیازه ها و بی حالی بیشتر بخاطر دوری از شیشه است.
کفتار شب های تهران سعی داشت تا در گفتگو طوری نشان دهد که تمام قربانیان با او دوست بودند و به خواسته خودشان در دام سیاه او افتادند. او گفت: اکنون روابط به گونه ای است که هر کس وارد رابطه دوستی شود قطعا رابطه جنسی در پی دارد. این چیزی است که من دیده ام. 
همین هنگام از او پرسیده شد چند مورد از قربانیانش به قول خودش با او دوست نبودند و به زور در دام او افتادند و در حالی که به او التماس می کردند به آن ها تجاوز می کرد؟ محمد با لحن آرامی گفت نمی دانم.
در ادامه کفتار شب های تهران از اولین تجربه رابطه جنسی خود پرده برداری کرد و در حالی که صدایش با زحمت شنیده می شد گفت: نمی دانم، راهنمایی بودم، دوستم بود.
چند برادر داری؟
دو برادر
ازدواج کردند؟ 
نمی دونم
نمی دونی؟! چند وقته که ازشون خبر نداری؟
یک سالی میشه

از خونه فرار Escape کردی؟
نه خونه نمی رم
خونه نمیری چون راهت نمی دن؟
درسته
چرا؟
چون شیشه مصرف می کنم
ماشین آخرو کی سرقت کردی؟
دو سه روز پیش بود
بالاترین مدلی بود که سرقت کرده بودی؟
سرش را به سمت پایین به نشانه تایید تکان می دهد
چطوری نقشه خودت رو در ماشین عملی می کردی؟
با چاقو یا پیچ گوشتی در محل های خلوت شهر تهدیدشون می کردم، اولش داد و بیداد می کردند ولی وقتی می دیدند راهی ندارند تسلیم می شدند و...
نمی گفتی که از تو شکایت کنند؟
فکر نمی کردم
چرا؟ فکر می کردی از ترس آبروشون شکایت نکن
داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین