وقتی به هوش آمد خودم را با یک زن در خانه تنها دیدم!/ هشدار: زن و شوهر افغان، بلای جان مسافرکش ها

۰۱ / ۰۹ / ۱۳۹۶ ۲۵۲۸ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

زوج افغان به‌عنوان مسافر سوار خودروهای مسافرکش شده و با دلستر مسموم راننده‌ها را بیهوش می‌کردند تا نقشه اخاذی‌هایشان را عملی کنند.

11آبان‌ماه امسال اهالی ساختمانی در منطقه نبرد تهران فریادهای مردی را از پشت‌بام خانه‌ای شنیدند که تقاضای کمک می‌کرد. مرد که روی صورتش آثار ضرب و جرح دیده می‌شد با اشاره به آپارتمانی می‌گفت که ساکنان آنجا وی را گروگان گرفته بودند. همزمان مردم وارد ساختمان شدند و زنی جوان را دستگیر کردند که سراسیمه قصد فرار داشت.

در ادامه ماجرا به پلیس گزارش شد و تیمی از مأموران راهی این منطقه شدند. آنها در نخستین اقدام به تحقیق از مرد زخمی پرداختند. او گفت: من اهل اصفهان هستم. یک روز قبل زن و شوهری افغان با پیشنهاد کرایه 200هزارتومانی از من خواستند که آنها را به تهران بیاورم. به تهران که نزدیک شدیم، مرد جوان از من خواست تا مقابل یک سوپرمارکت توقف کنم. او 3شیشه دلستر خرید که پس از خوردن آن از هوش رفتم. وقتی چشمانم را باز کردم داخل آپارتمانی بودم.

دست و پایم با چسب بسته شده بود و مرد جوان و همسرش با ضرب و جرح کارت‌های عابربانکم به همراه رمزشان را گرفتند و حسابم را خالی کردند. ساعاتی بعد وقتی مردجوان از خانه خارج شده و همسرش در خواب بود، دست و پایم را باز کردم و خودم را به پشت‌بام رساندم و از مردم کمک خواستم. پس از اظهارات این مرد، زن جوان دستگیر شد و چند ساعت بعد همسر وی هم به دام افتاد. درحالی‌که تحقیقات در این پرونده با دستور قاضی ایلخانی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران ادامه داشت، مشخص شد زوج افغان با همین شگرد راننده جوان دیگری را هم ربوده و از وی اخاذی کرده‌اند. تحقیقات برای شناسایی شاکیان احتمالی دیگر ادامه دارد.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین