دزدی ماهرانه یک زن از خانه برادرشوهر!

۲۹ / ۰۸ / ۱۳۹۶ ۳۲۵۳ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

روزنامه ایران نوشت:روز اول آبان امسال خبر سرقت از خانه‌ای در خیابان شادمان تهران به مأموران کلانتری 181 ستارخان اعلام شد و مأموران راهی محل سرقت شدند.

مرد مالباخته به کارآگاهان گفت: نیمه شب وقتی از میهمانی خانوادگی برگشتیم با درهای باز خانه و چراغ‌های روشن اتاق‌ها روبه‌رو شدیم ودریافتیم دزدان پس ازشکستن در ورودی آپارتمان، سکه‌های طلا، پول و چندین تابلوی فرش نفیس را به سرقت برده بودند.در پی این شکایت پرونده‌ای در شعبه سوم دادسرای ویژه سرقت پایتخت تشکیل شد و کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی مسئول رسیدگی به پرونده شدند.
در بررسی‌های صورت گرفته توسط کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ مشخص شد که سارق یا دزدان با داشتن اطلاعات دقیق وبه طورحساب شده نقشه سرقت را طراحی واجرا کرده‌اند.

با به‌دست آمدن این سرنخ و احتمال سرقت از سوی یک آشنا، بررسی‌ها روی آشنایان و اقوام مالباخته متمرکز شد تا اینکه مشخص شد میترا- عروس خانواده- با خانواده شوهرش مشکل دارد و مالباخته نیز برادرشوهر میترا است.در ادامه مشخص شد زن جوان شب سرقت در میهمانی حضور داشته است اما با به‌دست آمدن شواهدی رد پای میترا و همسرسابقش دراین سرقت به دست آمد.

به همین خاطر او تحت بازجویی قرارگرفت اما ابتدا منکر سرقت شد. تا اینکه پس ازمشاهده مدارک پلیسی، ناچار لب به اعتراف گشود و ضمن اعتراف گفت: با خانواده همسردومم اختلاف شدیدی دارم و برای گرفتن انتقام ازشوهرسابقم کمک خواستم که اوهم قبول کرد کمکم کند.

با اعتراف زن جوان، تحقیقات برای دستگیری مجید صورت گرفت و در ادامه مشخص شد او به اتهام نگهداری مواد مخدر بازداشت شده و در زندان به سر می‌برد. بدین ترتیب با هماهنگی‌های لازم مجید از زندان به پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد و گفت: حدود هشت سال قبل از میترا جدا شدم، در این مدت هیچ اطلاعی از او نداشتم تا اینکه مدتی قبل با من تماس گرفت و خواست به خانه برادر شوهرش دستبرد بزنم. میترا، کلید خانه را به من داد و من هم درشبی که همه به میهمانی رفته بودند به سادگی وارد خانه شدم و سرقت را انجام دادم.

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: «با توجه به اعتراف متهمان، قرار قانونی از سوی دادیار پرونده صادرشد و هر دو متهم منتظر صدور دستور قانونی در این باره هستند.

 

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین