60 زن و دختر، طعمه خواستگاری اینترنتی مرد متاهل

۲۵ / ۰۸ / ۱۳۹۶ ۳۴۷۲ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

خواستگار قلابی که با فریب زنان و دختران در سایت همسریابی به کلاهبرداری سریالی از آنها دست می‌زد، بازداشت شد.

هفته گذشته زنی با حضور در پلیس فتای استان خراسان رضوی از مردی به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد.

شاکی به افسر تحقیق گفت: پس از عضویت در سایت همسریابی با مردی آشنا شدم که خودش را فردی پولدار و سرشناس معرفی می‌کرد. بعد از چند بار ارتباط تلفنی، حضوری با هم ملاقات کردیم. او به من ابراز علاقه کرد و قراربود به عقد موقت او درآیم. این ارتباط ادامه داشت و قراربود خانواده‌اش تا چند هفته دیگر برای خواستگاری به خانه‌مان بیاید.

وی ادامه داد: چند روز قبل از این ماجرا، او با من تماس گرفت و ادعا کرد خودرویش خراب شده و کارت بانکی‌اش را در محل شرکت جا گذاشته و اکنون پولی ندارد که به تعمیرکار خودرو بپردازد. شماره حسابی را به من داد و خواست 500 هزارتومان واریزکنم. بعد از آن چند باردیگر از من پول گرفت و بعد ناپدید شد. غیبت مرموزش باعث شد به ماجرا شک کنم که او کلاهبردار است و اکنون از او شکایت دارم.

جست‌وجوها در این باره ادامه داشت تا این‌که چند روز پیش ماموران پلیس فتای خراسان رضوی گزارشی از پلیس فتای شهر دیگری دریافت کردند که نشان می‌داد آنها در جست‌وجوی مردی کلاهبردار هستند که از 60 زن و دختر جوان در سایت همسریابی کلاهبرداری کرده و با سپردن وثیقه میلیاردی از زندان بیرون آمده و فرار کرده است و رد او را در یکی از شهرهای اطراف مشهد به دست آورده‌اند.

زمانی که ماموران تصویر این کلاهبردار فراری را با چهره متهمی که در تعقیبش بودند، مطابقت دادند معلوم شد تصاویر متعلق به همان کلاهبردار فراری است. تحقیقات پلیس فتای خراسان رضوی برای دستگیری مرد شیاد ادامه داشت تا این‌که چند روز پیش وی را در یکی از محله‌های مشهد یافتند و او بازداشت شد.

متهم 29 ساله با انتقال به پلیس فتا بازجویی شد و به کلاهبرداری سریالی‌اش از زنان و دختران جوان با فریب در ازدواج اعتراف کرد.

وی به افسر تحقیق گفت: من متاهلم و دو فرزند دارم. دچار مشکلات مالی بودم. برای این که یک&zw

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین