منزل نو عروس و تازه داماد، محل قتل هولناک پدر داماد شد

۲۳ / ۰۸ / ۱۳۹۶ ۳۰۷۲ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

روز گذشته در مشهد هنگام تحویل یک منزل به مستأجر دومردمیان‌سال با یکدیگر درگیر شدند. ساعتی بعد، یکی از این دو نفر به طرز مشکوکی در بیمارستان جان سپرد.

ظهر دیروز، در حالی تلفن قاضی ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به صدا درآمد که قاضی میرزایی در حال گره‌گشایی از یک پرونده دیگر بود. مأموران کلانتری گلشهر در پی این تماس از مرگ یک مرد میان‌سال در منطقه گلشهر خبر دادند و در پی این گزارش، بلافاصله قاضی میرزایی به طرف محل حادثه حرکت کرد.

با حضور قاضی ویژه قتل در صحنه، مأموران کلانتری اعلام کردند که در جریان درگیری دو مرد میان‌سال قرار گرفته‌اند که حال یکی از این افراد در صحنه درگیری به هم می‌خورد و تکنسین‌های اورژانس او را به مراکز درمانی منتقل می‌کنند اما دقایقی بعد، با استعلام از مراکز درمانی، مرگ مشکوک این فرد اعلام می‌شود.

قاضی میرزایی با ورود به صحنه جرم که یک منزل نقلی در منطقه گلشهر مشهد بود، با طرف دیگر این درگیری که صاحب این منزل بود و یک بنگاه‌دار مواجه شد. مقام قضایی پس از بررسی صحنه، پیش از به‌هم‌ریختگی و جمع‌آوری ادله کافی در زمینه این پرونده، رو به شخص بنگاه‌دار کرد و علت این درگیری را پرسید.

مرد بنگاه‌دار در مقابل قاضی میرزایی با اشاره به اینکه هیچ نقشی در این درگیری نداشته است گفت: «چند وقت پیش، این آقا (اشاره به فرد حاضر در صحنه جرم) برای اجاره دادن همین خانه به بنگاه بنده آمد و خواست مستأجری برایش پیدا کنم. بعد از چند روز، توانستم زوجی جوان را پیدا کنم که پس از دیدن منزل، به همراه پدرشان (متوفی) حاضر به اجاره کردن این منزل شدند.»

وی ادامه داد: «پس از ملاقات صاحب‌خانه و مستأجر و پذیرفتن شرایط بین آن‌ها قراردادی نوشته شد و صبح امروز برای تحویل منزل به همراه این افراد به محل آمدیم که با یکدیگر درگیر شدند.»

این بنگاه‌دار در پاسخ به این پرسش که علت درگیری چه بوده است گفت: «متوفی که می‌خواست این خانه را برای پسرش اجاره کند مدعی بود که صاحب‌خانه به صحبت‌هایی که بینشان شده بود و قرار و مداری که گذاشته‌ بودند پایبند نبوده و برخلاف قول‌هایش، خانه را تجهیز نکرده است و کسوراتی در این منزل وجود دارد که صاحب‌خانه زیر بار نرفت و با یکدیگر درگیر شدند.»

دعوای مالک و مستأجر

قاضی میرزایی پس از شنیدن اظهارات بنگاه‌دار به سراغ صاحب‌خانه که یک طرف این درگیری بود رفت و در بازجویی‌های اولیه چنین شنید: «قرار بود این منزل را امروز به او تحویل بده

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین