دایرکت مشکوک پریناز ایزدیار، محسن یگانه و ... به نوازنده ارکستر/ حاشیه سازی با عکس های فتوشاپی داد چهره های سرشناس را درآورد

۲۱ / ۰۸ / ۱۳۹۶ ۴۰۸۵ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

به تازگی شخصی با جا زدن خود به عنوان نوازنده ارکستر سمفونیک تهران و ارتباطش با هنرمندان سرشناس خبرساز شده است.

همواره اشخاص در فضای مجازی به راه‌های عجیبی برای دیده شدن روی می‌آورند و این بار فردی خود را به عنوان نوازنده ویولن ارکستر سمفونیک تهران جا زده و از ارتباط نزدیکش با هنرمندان سرشناس می‌گوید. وی در صفحه اینستاگرام خود به انتشار فیلم‌ها و تصاویر ساختگی از خود می‌پردازد که بعضا این تصاویر به هنرمندانی همچون عرفان پاشا، امیرحسین محمودی (نوازنده ویولن) و… اختصاص دارد.

این شخص با نام اختصاری م.ش با به اشتراک گذاشتن عکس‌هایش در حین تمرین ارکستر موسیقی نو حاشیه ساز شد. از آنجایی که تمامی عکس‌ها ساختگی بوده، این اقدام وی بلافاصله واکنش‌های اعضای ارکستر را درپی داشت و نهایتا منجر به پاک کردن تصاویر از صفحه وی شد.

وی پیش از این نیز با گذاشتن تصویر جعلی از صفحه‌ی پیام‌های اینستاگرام خود، پیام‌های متعددی از هنرمدانی همچون محسن یگانه، بابک جهانبخش، رضا صادقی، رامبد جوان، پریناز ایزدیار، احسان خواجه‌امیری، محمد علیزاده، امیرعباس گلاب و… را منتشر کرد و از ابراز همدردی آن‌ها تشکر کرد!

این اقدامات به صفحات مجازی محدود نشد و در ادامه یک مصاحبه از وی در یکی از خبرگزاری‌های رسمی نیز منتشر شد که وی در آن از انتشار آلبوم خود خبر می‌دهد و مدعی شده به عنوان نوزانده با هنرمندان سرشناسی همکاری کرده است. این درحالی است که هیچ سابقه و مدرکی درخصوص همکاری این فرد با اشخاص نام برده موجود نیست.

وی همچنین در پایان مصاحبه نیز مدعی شده فارغ التحصیل رشته موسیقی جهانی از دانشگاه عالی موسیقی وین و کنسرواتوار تهران است!

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین