عاشقانه ترین پرونده قتل در ایران: مرد برای اثبات پولدار بودنش به یک زن مطلقه ...

۲۰ / ۰۸ / ۱۳۹۶ ۱۲۱۴ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

روزنامه خراسان نوشت: ساعت 6 بعدازظهر چهارشنبه گذشته، عروس جوان در حالی که جعبه شیرینی را در دست داشت به سوی منزل مادرشوهر پیرش حرکت کرد. او می خواست مادرشوهرش را در سالروز تولدش خوشحال کند .

به همین دلیل با همسرش نیز تماس گرفت و به او گفت: بعد از اتمام کار به منزل مادرش بیاید تا جشن کوچکی را کنار یکدیگر برگزار کنند اما دقایقی بعد عروس جوان هر چه زنگ ساختمان 118 در خیابان کوهسنگی مشهد را به صدا درآورد کسی پاسخ گو نبود. او که می دانست مادرشوهرش از کم شنوایی رنج می برد و احتمال دارد صدای زنگ منزل را نشنیده باشد همچنان به فشردن کلید زنگ ادامه داد ولی باز هم کسی در را نگشود.
عروس جوان که یقین داشت، مادرشوهرش بدون اطلاع به بستگان جایی نمی رود،  شماره تلفن همسرش را گرفت و با ابراز نگرانی از وضعیت موجود گفت: مادر در منزل را باز نمی کند! این گونه بود که پسر پیرزن 82 ساله با سرعت خود را به خیابان کوهسنگی رساند و با کلیدی که در دست داشت در ساختمان 118 را گشود.
 
وقتی زوج مذکور وارد اتاق شدند ناگهان با صحنه وحشتناکی مواجه شدند. وضعیت اتاق به هم ریخته و پیرزن در حالی روی تخت افتاده بود که پتو و تشک روی او قرار داشت.
 
پسر پیرزن، بلافاصله مادرش را از زیر پتوها بیرون کشید و با احتمال سکته قلبی، در حالی شروع به تنفس و ماساژ قلبی کرد که روسری روی صورت پیرزن پیچیده شده بود اما پیرزن نفس نمی کشید. او هراسان با اورژانس تماس گرفت و بدین ترتیب ماجرای مرگ مشکوک پیرزن 82 ساله به قاضی ویژه قتل عمد اعلام شد.
 
 قاضی کاظم میرزایی به همراه کارآگاهان اداره جنایی عازم ساختمان شماره 118 شد. وجود پرزهای متکا روی صورت پیرزن از وقوع جنایتی هولناک حکایت می کرد به همین دلیل با نظارت مستقیم قاضی ویژه قتل عمد، بررسی های جنایی در صحنه حادثه آغاز شد. به هم ریختگی منزل و مفقود شدن پول و طلاهای پیرزن نشان می داد که فرد یا افرادی به قصد سرقت وارد منزل شده اند و د
داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین