کشف جسد تکه تکه شده در منطقه های مختلف کرج/ جنایت هولناک به خاطر یک بدهی

۱۷ / ۰۸ / ۱۳۹۶ ۳۶۴۱ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

مرد جوان که در یک جنایت هولناک دوستش را به خاطر معامله خودرو به قتل رسانده بود برای پنهان ماندن این پرونده اقدام به تکه تکه کردن و آتش افروزی جسد در چند نقطه شهر کرج کرد.

سرهنگ جواد صفایی ریس پلیس آگاهی استان البرز در راستای این خبر گفت: تیرماه سال 93 ماموران پلیس در جریان ناپدید شدن مرد جوانی شدند و تحقیقات پلیسی برای افشای راز این پرونده فقدانی اغاز شد.
وی افزود: ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که مرد جوان آخرین بار پس از دیدن یکی از دوستانش که از او طلب داشته به همسرش پیامک زده که در حال بازگشت به خانه است اما پس از آن ناپدید شده است.
سرهنگ صفایی ادامه داد: تحقیقات پلیسی ادامه داشت و این در حالی بود که در بعضی از نقاط شهر اعضای بدن جسد سوخته شده ای از سوی ماموران کشف شد و احتمال می رفت که این پرونده با ماجرای ناپدید شدن مرد جوان مرتبط باشد.
رییس پلیس آگاهی استان البرز ادامه داد: پس از 3 سال کارآگاهان با به دست آوردن سرنخ های پلیسی موفق به افشای راز این 
جنایت پنهانی شدند و دوست مرد گمشده به عنوان عامل جنایت دستگیر شد.
سرهنگ صفایی گفت: مرد جوان ابتدا خود را در ماجرای 
قتل بی گناه می دانست اما وقتی در برابر مدارک وشواهد پلیسی قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد و قتل هولناک دوستش اعتراف کرد.
عامل این جنایت گفت: یک ماه قبل از جنایت خودروی پژو 206 را از مقتول خریدم و قرار بود بخشی از پول را یک ماه دیگر پرداخت کنم اما نتوانستم بدهی ام را پرداخت کنم تا اینکه وی برای دیدن من به خانه ام آمد.
قاتل ادامه داد: همراه مقتول اقدام به کشیدن 
مواد مخدر صنعتی شیشه شدیم که پس از آن بر سر بدهی ام با هم درگیر شدیم که او را به عقب هل دادم که دوستم روی سرش به میز خورد و روی زمین افتاد و پس از لحظاتی متوجه مرگ او شدم. ترسیده بودم به همین خاطر اقدام به تکه تکه کردن جسد دوستم کرده و آنها را در بسته های مختلفی مثل کاور کت و شلوار گذاشتم و روی آنها تینر ریختم و سپس هر بسته را به چند نقطه شهر منتقل کرده و اقدام به آتش زدن آنها کردم تا ردی از جسد باقی نماند.
این مرد ادامه داد: پس از قتل برای ردگم کنی با گوشی موبایل مقتول به همسرش پیامک زدم که در مسیر خانه هستم و پس از آن گوشی را خاموش کردم.
رییس پلیس آگاهی استان البرز در پایان گفت: متهم پس از اعتراف به قتل برای سیرمراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.
داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین