این تازه عروس، 15 نفر از خانواده داماد را به کشتن داد!/ نقشه شیطانی عروس برای کشتن داماد

۱۳ / ۰۸ / ۱۳۹۶ ۱۲۶۶۸ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

عروسی که برای کشتن نامزدش متوسل به نقشه ای شیطانی شده بود به صورت تصادفی 27 عضو خانواده داماد را کشت.

در اتفاقی عجیب عروس جوانی که قصد کشتن داماد را داشت، به صورت تصادفی 15 عضور خانواده و اقوام او را کشت. در حالی که آسیه بی بی با ریختن سم در داخل شیر قصد داشت نامزدش امجد اکرم را به قتل برساند اما مادر امجد از این شیر برای درست کردن ماست محلی استفاده کرد.

پس از آنکه 27 نفر از خانواده و اقوام داماد از این ماست استفاده کردند، 15 نفر آنها بلافاصله جان خود را از دست دادند و وضعیت 12 نفر از آنها وخیم گزارش شده است. این اتفاق در شهر پنجاب پاکستان رخ داد و گفته می شود علاقه این دختر به یک مرد دیگر باعث شده است تا وی این نقشه شوم را طراحی کند.

این دختر ابتدا نقش خود در این ماجرا را انکار کرد اما سپس لب به اعتراف گشود. جالب اینکه وی در اعترافات خود آلوده کردن شیر را رد کرده و مرد مورد علاقه خود را مقصر معرفی کرده است. وی در این خصوص گفت : " مردی که به من علاقه دارد از من خواست تا در داخل شیر سم بریزم و به نامزدم بدهم اما من این کار را انجام ندادم. او از من تقاضای ازدواج کرده بود اما من به او جواب رد دادم."

گفتنی است؛ در تصاویری که منتشر شده است خانواده داماد در حال حفر قبر برای دفن قربانیان حادثه و همچنین مشغول عزاداری برای آنها دیده می شوند.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین