فوری: شرط سربازی برای اخذ گواهینامه حذف شد

۱۸ / ۰۷ / ۱۳۹۶ ۲۳۱۹ دانلود ویدئو ۲
توضیحات

در جلسه روز گذشته سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی تصمیماتی در خصوص نحوه اجرای برخی مواد قانونی مرتبط با سربازان و مشمولان خدمت وظیفه عمومی اتخاذ شد.

بر اساس یکی از توافقات انجام شده مقرر شد بند (هـ) ماده 54 قانون بیمه شخص ثالث توسط نیروی انتظامی در اسرع وقت اجرایی شود.در این بند قانونی که پیش از این اجرایی شدنش از سوی نیروی انتظامی به دلیل مغایرت با سایر قوانین، مشروط به ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح شده بود تصریح شده است: «اخذ گواهینامه نیازمند کارت پایان خدمت و معافیت سربازی نیست.»

البته گرچه هنوز تصمیمات جلسه روز گذشته رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با رئیس مجلس شورای اسلامی ابلاغ نشده ولی به گفته سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، این تصمیم طی روزهای آینده ابلاغ می‌شود.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی نیز خاطرنشان کرده است که پلیس برای اجرای این قانون، در انتظار ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح است.

داغ ترین ها

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
علی قم میگوید: ۱۹ مهر ۱۳۹۶
این تصمیم باید خیلی زودتر گرفته می شد چقدر برای یه برنامه ریزی مناسب سرعتمان کم است
0 | 0 پاسخ
جابر میگوید: ۱۹ مهر ۱۳۹۶
چرا 2 سال عمر من در پادگان گذشت. و کلیه روحانیون و معلم ها از خدمت سربازی معاف میشن. حالا هم گواهینامه رو معاف می کنید.خدا همه قانون گزاران ظالمانه را لعنت کند.
0 | 0 پاسخ