قطع دست دو پسر ایرانی به جرم دزدیدن سوسیس و کالباس

۲۸ / ۰۶ / ۱۳۹۶ ۹۸۴۷ دانلود ویدئو ۵
توضیحات

ساعت 4 بامداد بیست و هفتم تیرماه سال 95 ماموران کلانتری 127 نارمک هنگام گشتزنی در یک از خیابان ها با سه مرد روبه رو شدند که در حال بارگیری محموله بزرگ سوسیس و کالباس از یک مغازه فروش مواد پروتئینی بودند. مردان جوان به سرعت گونی های سوسیس و کالباس را به داخل یک وانت منتقل می کردند. رفتار مشکوک انها موجب شک پلیس شد و انها به محض روبه رو شدن با ماشین گشت پا به فرار گذاشتند.

تعقیب و گریز آغاز شد و دقایقی بعد سه متهم بازداشت شدند. دو نفر از آنها که سابقه دار بودند به سرقت چندین کیلو سوسیس و کالباس از مغاز اعتراف کردند اما همدست دیگرشان ادعا کرد در سرقت دستی نداشته و فقط راننده بوده است. در ادامه بازجویی ها دو متهم سابقه دار به سرقت شبانه از یک خانه نیز در منطقه نارمک اعتراف کردند. به این ترتیب سه متهم دیروز در شعبه هفتم ادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند. در این جلسه زن جوان که به خانه وی دستبرد زده شده بود گفت: به سفر چند روزه رفته بودم اما وقتی به خانه ام برگشتم متوجه شدم به خانه ام دستبرد زده شده و همه پول و طلاهایم و وسایل باارزش خانه به قیمت تقریبی 20 میلیون تومان سرقت شده است. شواهد نشان می داد دزدان چندین روز در خانه ام مانده بودند و حتی یک زن را هم همراه خودشان به خانه ام آورده بودند. ماجرای سرقت از خانه ام تاثیر بدی در روحیه ام گذاشت و موجب شد خانه ام را بفروشم. من از متهمان شکایت دارم و برایشات مجازات قطع دست می خواهم.

صاحب مغازه پروتئینی هم برای دزدان مغازه اش اشد مجازات خواست. سپس سه دزد جرمشان را گردن گرفتند و تقاضای بخشش کردند.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و دو دزد سابقه دار را به قطع انگشتان دست محکوم کرد. همدست دیگر انها نیز به شلاق و زندان محکوم شد.

داغ ترین ها

نظرات (5)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
1111 میگوید: ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
بخاطر سوسیس و کالباس قطع دست بخاطر اختلاسهای میلیاردی چی؟
0 | 0 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
كار كنند عينش را بدهند با قطع دست براي هيچكس پول نمي شود
0 | 0 پاسخ
آدم هستم میگوید: ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
اجرای قانون خوب است نه برای سوسیس وکالباس برای کلابرداریهای کلان کلان مثل اینکه بگوییم مرگ خوب است برای همسایه
0 | 0 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
درسته که دزدهای مجرم و کثیفی هستند اما همینو میدونم که بریدن اعضاء بدن برازنده کشور ما نیست مثل عربستان منفور و بدنام در افکار عمومی جهان نباید باشیم،به صورت امتحانی با بستن دستبندهای الکترونیکی ردیاب در محیط های کار آنقدر در طول دوران محکومیت ازشون کار بکش تا سَقّط بشن به جای اضافه کردن یک معلول و سربار به جامعه با نقص عضو آنها
0 | 0 پاسخ
همشهری میگوید: ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
اینکه حد الهی اجرا بشه خیلی هم خوبه . ولی چرا آفتابه دزد . عدالت حکم میکنه اختلاسگران میلیاردی از بیت المال مردم هم شامل این حد الهی شوند .
0 | 0 پاسخ