تعرض وحشیانه به دختر ساده لوح ایرانی، عاقبت اعتماد به دوست پسر اینستاگرامی!

۲۶ / ۰۶ / ۱۳۹۶ ۲۴۷۱ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 مرد 49 ساله با نقش پردازی در فضای مجازی خودش را به عنوان یک پسر جوان معرفی کرد و در یک سناریوی شیطانی دختر جوانی را هدف آزار و اذیت قرار داد و پس از چند روز اسارت با دادن مایع بیهوشی او را در پارک رها کرد.
چندی قبل مرد جوانی با حضور در دادگاه کیفری یک استان تهران از سناریوی تلخ اقدام شوم مرد 
شیطان صفت با دختر 19 ساله اش پرده برداشت و همین کافی بود تا روز 19 شهریور ماه،قاضی اصغر زاده از شعبه هشتم دادگاه یک کیفری استان تهران دستور دهد تا تیمی از ماموران اداره 16 پلیس آگاهی برای دستگیری عامل این سناریوی شیطانی وارد عمل شوند.
بدین ترتیب پدر دختر جوان با حضور در اداره 16 پلیس آگاهی تهران گفت: روز 2 شهریور ماه برای گرفتن کارنامه اش به مدرسه رفت اما دیگر بازنگشت تا اینکه با حضور در شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب بهارستان از ماجرای ناپدید شدن دخترم خبر دادیم.
وی افزود: پس از چند روز از ماموران به ما اطلاع دادند که دخترم در یکی از بیمارستان ها تحت درمان قرار دارد و و به سرعت خودم را به آنجا رساندم و پس از ترخیص شدن دخترم زمانیکه به اداره پلیس رفتیم شنیدم که دختر توسط مرد جوانی که خودش را شاهین معرفی کرده بوده در مسیر تهران مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.
دختر جوان به ماموران گفت: چندی قبل با پسر جوانی به نام شاهین که 25 سال دارد در یکی از شبکه های مجازی آشنا شدم و حدود دو ماه از آشنایی ما به صورت اینترنتی گذشته بود که شاهین چند عکس از خودش برای من ارسال کرد و بارها پیشنهاد ازدواج با مرا مطرح کرد و باتوجه به اعتمادی که به او کرده بودم تصمیم گرفتم روز 2 شهریور ماه زمانیکه برای گرفتن کارنامه ام به مدرسه می روم او را ملاقات کنم.
دختر جوان افزود: در محل قرار منتظر شاهین بودم که مرد 45 ساله ای به سراغم آمده و ادعا کرد که شاهین او را فرستاده تا مرا نزد او ببرد به همین خاطر سوار بر خودروی پژو مرد 45 ساله شدم و در مسیر حرکت مرد مرموز یک خوراکی شبیه ساندویچ به من داد که پس از خوردن یک لقمه از آن بیهوش شدم.
نمی دانم چند ساعت بیهوش بودم اما وقتی چشمانم را باز کردم خودم را داخل یک خانه دیدم و آنجا بود که متوجه شدم این مرد مرا هدف آزار واذیت قرار داده است.
وقتی خواستم از خانه اش خارج شوم مرا به باد کتک گرفت و چند روز در خانه اش با تهدیدهایی که می کرد مجبور به انجام کارهای خانه اش بودم تا اینکه یک روز یک لیوان آب خوردم و دوباره بی هوش شدم و زمانیکه چشمانم را بازکردم دیدم روی تخت بیمارتان هستم و یکی از پرستارها شنیدم که حدود یک هفته در کما بودم.
دختر جوان ادامه داد: وقتی به هوش آمدم از تیم پزشکی شنیدم که مرا به صورت بیهوش در یکی از پارک ها پیدا کردند.

کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی ، موفق به شناسایی مردی به نام "ناصر" 48 ساله را در خیابان کارگر شدند. 
"ناصر" روز 25 شهریور ماه در خانه اش دستگیر شد و از سوی دختر جوان مورد شناسایی قرار گرفت و در این مرحله ناصر که راهی جز اعتراف نداشت گفت: با تصاویر دروغین خودم را به نام شاهین 25 ساله معرفی می کردم و پس از فریبکاری و پیشنهاد ازدواج با دختر جوان آشنا شده و خودم را به او نزدیک کردم.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرام 
جنایی پلیس آگاهی تهران با اعلام این خبر گفت :متهم جهت صدور قرار قانونی به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک تهران اعزام و با صدور قرار قانونی از سوی قاضی اصغرزاده و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داده شده است .

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین