ثبت فیلم های مستهجن از چهار زن فریب خورده در باغ خواستگار عاشق پیشه نشان!

۲۶ / ۰۶ / ۱۳۹۶ ۵۴۸۵ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 جوان تحصیلکرده که به اتهام آزار و اذیت 4 زن در یک قدمی چوبه دار قرار داشت با اثبات شدن رابطه عاشقانه با این زنان از اعدام گریخت و به زندان ، تبعید و شلاق محکوم شد.
رسیدگی به این پرونده از سال 94 و همزمان با شکایت زن جوانی در اداره شانزدهم 
پلیس آگاهی تهران آغاز شد. شاکی به کارآگاهان گفت: «من مهندس و ساکن یکی از شهرهای اطراف تهران هستم. چندی قبل متوجه تغییر رفتار دوستم، «نازنین» شدم. او بشدت افسرده شده بود. وقتی جویای احوالش شدم، ابتدا از بیان واقعیت خودداری کرد اما وقتی با اصرارهایم روبه‌روشد ادعاکرد مردی به نام «مهران» فریبش داده واو را در یک خانه ویلایی حاشیه تهران، مورد آزار و اذیت قرار داده و فیلم سیاه هم گرفته است. آنقدر ناراحت بودم که تصمیم گرفتم با مرد جوان صحبت کنم و متقاعدش کنم که فیلم را تحویل دهد.

این پرونده پس از تکمیل تحقیقات به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور قاضی حشمت‌الله توکلی -مستشار-ارسال شد. اما مهران در جلسه‌ای که پشت درهای بسته و به صورت غیر علنی برگزار شده بود با تکرار بیگناهی‌اش در موضوع تجاوز به قضات پرونده گفت: «من دانشجوی فوق لیسانس عمران هستم. ادعای این زنان را قبول ندارم. آنها به خواست خودشان با من رابطه برقرار کردند و قصد انتقامجویی دارند.»سرانجام پس از دو روز سر قرار با مهران رفتم. او ابتدا مظلوم‌نمایی کرد و مدعی شد عاشق نازنین است و تصمیم دارد با او ازدواج کند. با این حرف‌ها فریب خوردم و سوار ماشینش شدم تا مرا به ترمینال برساند اما مهران مرا با تهدید به همان ویلا برد و پس از ضرب و شتم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. بعد هم فیلم آزار من، نازنین و زن دیگری را نشانم داد و تهدید کرد اگر شکایت کنم، فیلم را برای خانواده و دوستانم می‌فرستد.»
پس از این شکایت و با دستور قضایی، «نازنین» برای تحقیقات احضار شد.او گفت: یک روز که برای کاری به تهران آمده بودم، مهران سراغم آمد و از من خواست با هم صحبت کنیم. به او اعتماد کردم و سوار خودرواش شدم اما او مرا به خانه‌اش برد و...» این زن سومین قربانی پرونده را یکی از دوستانش به نام «مژگان» معرفی کرد. با احضار این زن او نیز موضوع آزار و اذیت و فیلم شیطانی مرد آزارگر را تأیید کرد و گفت: «آن روز من با نازنین بودم اما وقتی او از هوش رفت، مهران به‌طرف من حمله‌ور شد که در برابرش مقاومت کردم و او هم به سمت نوزادم رفت و او را از پنجره آویزان کرد. می‌دانستم 
کشتن فرزندم برای او کاری ندارد به همین دلیل برای نجات جان فرزندم به خواسته شیطانی‌اش تن دادم.»با شکایت این سه زن، شناسایی قربانی چهارم و همچنین ردیابی‌های ویژه پلیسی، متهم پس از یک ماه دستگیر شد. اما در همه جلسات بازجویی اتهام آزار و اذیت را رد کرد و مدعی شد زنان به درخواست خودشان با او همراه شده‌اند.

پس ازآخرین دفاعیات متهم و با تو

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین