حسن روحانی این فیلم را آتش می زند/پیش بینی واکنش رییس جمهور به دیدن یک دیالوگ خطرناک

۲۶ / ۰۶ / ۱۳۹۶ ۵۶۰۰ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

سایت اصولگرای مشرق‌نیوز، پس از اعلام نام پنج فیلم توقیفی که پس از انجام اصلاحاتی از سوی ارشاد، رفع توقیف شده‌اند، نوشت: ...در میان همه فیلم‌های رفع توقیف شده باید به فیلم عصبانی نیستم اشاره کنیم که با حمایت شخص داروغه زاده در جشنواره ۱۳۹۲ نمایش داده شد. اگر داروغه زاده نبود، قطعا دبیر جشنواره فیلم فجر همچنان علیرضا رضاداد بود. در واقع «عصبانی نیستم» صابونی بود که داروغه‌زاده زیر پای دبیر سی و دومین جشنواره فیلم فجر گذاشت و حالا صابون جشنواره سی و دوم زیر پای محمد مهدی حیدریان است.

مشرق نیوز در ادامه می‌نویسد: اما در مورد فیلم عصبانی نیستم فقط باید به یک نکته بسیار کوتاه اشاره کرد که هیاهوی سیاسی رضا درمیشیان کارگردانش را در تور جشنواره‌های مختلف فرنگی انداخته است.

در فیلم عصبانی نیستم کاراکتر نوید (نوید محمدزاده) دانشجوی ستاره دار و اخراج شده از دانشگاه طی رویدادهای منتج از سال ۸۸ ، عاشق ستاره (باران کوثری) است. نوید چون شغل درست و حسابی و توانایی اداره خودش را ندارد، طی دیالوگی به ستاره می‌گوید "بیا از اینجا (منظور ایران است) بریم . ستاره پاسخ می‌دهد." چرا ما باید برویم اینا (منظور مسوولان نظام است) باید بروند

مسئولان اداره نظارت و ارزشیابی، همین صحنه را از فیلم عصبانی نیستم قیچی کنند و صرفا همین بخش را برای رئیس جمهور نمایش دهند و بگویند این بخشی از فیلمی که است که داروغه زاده، مدیریت نظارت و ارزشیابی و شورای پروانه ساخت و نمایش دولت دوازدهم، به سرکردگی مجید رضابالا، می‌خواهد به آن پروانه نمایش بدهند. اگر حسن روحانی که واکنش از سر غیرت او را در مورد فیلم مارمولک فراموش نکرده‌ایم، این فیلم را توقیف نکرد و آتش نزد! آنوقت آن را نمایش بدهند.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین