قتل فجیع با 50 ضربه چاقو/ اعترافات هولناک جوان کبوتر باز به قتل دردآور ابوالفضل 11 ساله

۲۵ / ۰۶ / ۱۳۹۶ ۳۱۶۹ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 تراژدی اتفاقات تلخ و هولناکی که قربانی آنها کودکان هستند تمامی ندارد. پس از آتنا، بنیتا و تبسم، در تازه‌ترین حادثه تلخ و غم‌انگیز پسربچه‌ای 11ساله در جنوب پایتخت قربانی نقشه شوم جوان کبوترباز شد. عامل جنایت که به گفته خانواده مقتول «کسی باورش نمی‌شد وی قاتل ابوالفضل باشد» به بهانه نشان دادن کبوتر قربانی خود را به پشت‌بام خانه‌شان کشاند و بی‌رحمانه او را به قتل رساند اما 5روز بعد، راز هولناک او فاش شد.

نیمه‌شب شنبه 18شهریور ماه، مصادف با روز عید غدیر بود که مردی سراسیمه خودش را به کلانتری 115رازی رساند و از ناپدید شدن مرموز پسربچه 11ساله‌اش به نام ابوالفضل خبر داد. او می‌گفت که پسرش از عصر جمعه که برای رفتن به پارک و بازی با دوستانش خانه را ترک کرده، دیگر برنگشته است. با اظهارات این مرد مأموران راهی محل سکونت آنها شدند.
خانواده ابوالفضل به همراه تمامی اهالی محل بسیج شده و همه جا را به‌دنبال او گشته اما اثری از وی پیدا نکرده بودند. از آنجا که احتمال می‌رفت اتفاق تلخی برای پسربچه رخ داده باشد مأموران به پرس و جو در محل پرداختند و متوجه شدند که آخرین بار ابوالفضل با پسرجوانی به نام علی که در همان محل و در نزدیکی پارک زندگی می‌کند دیده شده است. مأموران به سراغ علی رفتند و او وقتی چشمش به پلیس افتاد وحشت‌زده شد.
با این حال مدعی بود که از ابوالفضل خبری ندارد اما روی دستانش آثار بریدگی با چاقو دیده می‌شد که زخمش هم تازه بود. پسرجوان مدعی شد که آثار چاقو به‌خاطر خرد کردن گوشت است اما معلوم بود که قصد دارد رازی را از پلیس مخفی کند. دستپاچه شدن علی و حرف‌های ضد‌و نقیض او ظن پلیس را برانگیخت و او همان روز بازداشت شد. بازجویی از وی ادامه داشت اما پسرجوان همچنان اصرار داشت که اطلاعی از پسربچه ندارد.
روز چهارشنبه زیر نظر قاضی سهرابی بازپرس جنایی پایتخت، بازجویی‌های تخصصی از وی ادامه یافت تا اینکه شامگاه همان روز پسرجوان قفل سکوت را شکست و راز 
قتل Murder هولناک ابوالفضل را فاش کرد. او گفت که روز حادثه Incident به بهانه نشان دادن کبوتر و بازی با آنها، ابوالفضل را به پشت بام کشانده و با ضربات متعدد چاقو (بیش از 50ضربه) به قتل رسانده است سپس جسد را با همدستی برادرش به کیلومتر 555 جاده تهران - قم برده و در بیابان رها کرده است. اعتراف هولناک این جوان کافی بود تا مأموران راهی جاده قم شوند و با راهنمایی متهم، جسد پسربچه را کشف کردند. پس از آن جسد به پزشکی قانونی منتقل شد تا بررسی‌های لازم درباره مرگ او انجام شود.

قربانی دیروز؛ جنایتکار امروز
با اعترافات علی، برادر وی نیز دستگیر شد و صبح پنجشنبه دو برادر به دادسرای جنایی تهران انتقال یافتند و با دستور دکتر شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران، تحقیقات از آنها آغاز شد. متهم به قتل جزئیات جنایت تکان‌دهنده‌ای را که رقم زده بود شرح داد و برادرش مدعی شد که وقتی متوجه شده وی دست به جنایت زده در انتقال جسد به او کمک کرده است. گفت‌وگوی تیم تحقیق با 
قاتل The Murderer را می‌خوانید.

چند سال داری؟
22سال.

چه شد که چنین نقشه هولناکی کشیدی؟
چون نمی‌خواستم ابوالفضل مانند من قربانی شود. من هم سن و سال ابوالفضل بودم که در پارک رازی، پسرجوانی به بهانه‌ای مرا ربود و پشت درختچه‌های پارک به من 
تجاوز Rape کرد. این کابوس سال‌ها همراه من بود. هروقت ابوالفضل را می‌دیدم با خود می‌گفتم نکند او هم سرنوشتش مانند من شود. برای همین او را ربودم تا به سرنوشت من دچار نشود.

پس او را می‌شناختی؟
در یک محل زندگی می‌کردیم و سال‌ها بود که او را می‌شناختم. پدرش هم در محل کاسب است. مغازه موتورسازی دارد و برادرم رابطه خوبی با او داشت.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین