قتل عمد؛ یک خواننده زیرزمینی دیگر هم دستانش به خون آلوده شد

۲۱ / ۰۶ / ۱۳۹۶ ۳۲۴۵ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

خواننده زیر زمینی به خاطر علاقه به خوانندگی و رسیدن به تجهیزات ضبط صدا اقدام به قتل صاحب یک استودیو ضبط صدا کرد و با سرقت تجهیزات داخل استودیو پا به فرار گذاشت.

ساعت 4 بعد از ظهر 9 شهریور ماه امسال ماموران کلانتری 153 شهرک ولیعصر در جریان یک جنایت در شهرک ولیعصر قرار گرفتند.
بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 
پلیس آگاهی تهران همراه با بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران در محل جنایت حاضر شدند.
کارآگاهان با حضور در محل جنایت که یک استودیو ضبط صدا است پسر جوانی را که ماجرای 
قتل دوستش را به پلیس اطلاع داده بود هدف تحقیق قرار دادند.
پسر جوان به ماموران گفت: هر روز ساعت 4 به دفتر کار خودمان که استودیو ضبط صدا است مراجعه می کنم که امروز وقتی وارد دفتر شدم ناگهان با جسد پوریا در داخل اتاق ضبط صدا روبرو شدم.
کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران در بررسی صحنه جنایت اطلاع پیدا کردند که مقتول به علت اصابت شش گلوله ی شلیک شده از یک اسلحه کمری و از فاصله نزدیک به قتل رسیده است . در بررسی محل جنایت نیز مشخص شد که عاملان جنایت بدون هرگونه فشار و یا تخریب وارد محل جنایت شده و همچنین هیچگونه آثار ضرب و جرحی نیز بر روی جسد مقتول شناسایی نشد که همگی این دلایل نشان از شلیک ناگهانی به سوی وی داشت . 
با آغاز تحقیقات ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی و بررسی صحنه جنایت اطلاع پیدا کردند که مقتول در ساعت 15:00 روز جنایت ، جهت تنظیم قرارداد با یکی از خوانندگان زیرزمینی قرار ملاقات داشته است.
همین کافی بود تا ماموران خانه این خواننده زیرزمینی که رضا سوری نام دارد را در منطقه مرتضی گرد شناسایی کنند و اما زمانیکه کارآگاهان به سراغ وی رفتند مشخص شد که رضا 18 ساله پس از جنایت به خانه بازنگگشته است.
تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران ساعت 11 صبح 20 شهریور ماه موفق به دستگیری این خواننده زیرزمینی شدند و وی در همان ابتدا به قتل پوریا با همدستی یکی از دوستانش به نام مهدی اعتراف کرد و در همین راستا ماموران ساعت 12 ظهر روز گذشته همدست وی را نیز در منطقه مرتضی گرد دستگیر کردند.
"رضا" که با شلیک 6 گلوله اقدام به 
کشتن مقتول کرده بود ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : به واسطه علاقه شدیدی که به خوانندگی داشتم ، از حدود دو سال پیش خوانندگی را به عنوان حرفه ی اصلی خود آغاز کردم ؛ اولین آهنگ خود را حدودا دو سال پیش در استودیوی ضبطِ مقتول که آن زمان در منطقه مرتضی گرد بود ، تولید کردم ؛ همین موضوع زمینه آشنایی من با مقتول شد و پس از آن چند آهنگ دیگر با همکاری وی تولید کردم که آخرین آن مربوط به اسفندماه سال گذشته بود.
از آن زمان دیگر اطلاعی از مقتول نداشتم تا اینکه حدود سه ماه پیش با 
مسافرت به غرب کشور ، یک قبضه اسلحه کمری تهیه کردم ؛ می دانستم که مقتول سیستم مجهزی در استودیو در اختیار دارد و تصمیم گرفتم تا این تجهیزات را سرقت کنم به همین خاطر موضوع را با یکی از دوستانم بنام مهدی در میان گذاشتم و او نیز با من همراه شد .
وی افزود: ساعت 3 بعد از ظهر روز 9 شهریور ماه امسال همراه مهدی و در قرار قبلی که با پوریا ( مقتول ) گذاشته بودیم ، به دفتر کار جدید وی در شهرک ولیعصر رف

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین