دلایل بنیامین برای به دنیا آوردن پسرش در آمریکا: همسرم اینگونه راحت تر است

۲۱ / ۰۶ / ۱۳۹۶ ۸۰۵۳ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

بنیامین بهادری خواننده 35 ساله کشورمان اعلام کرد که بزودی صاحب دومین فرزند خود که یک پسر می باشد, خواهد شد.

بنیامین بهادری نوشت:

سلام
دنیا یه جورى شرطى شده که اگه شب تولد خودمون پست نذاریم انگار فراموش کردیم که به دنیا اومدیم.
خدا رو شکر که وسط این دنیاى شدیداً طلبکار(!)، من بى قید و شرط ترین رفقا رو دارم. خدا مى دونه گاهى عمداً اذیتشون هم کردم که ببینم منو تا کجا تحمل مى کنند و همیشه این من بودم که روم کم شده.

به دلیل وجود همین دوستانم هر وقت خبر مهمى داشتم سعى کردم همین جا با شماها -که هنوز و با عشق این شماره ها رو دنبال مى کنید- مطرح کنم.
بیشتر از این نمى تونستم این موضوع رو پیش خودم و نزدیکانم نگه دارم "تا چند هفته آینده یه کوچولو به جمع خانواده ى ما اضافه میشه"

خیلى دلم مى خواست تو ایران به دنیا بیاد ولى دیدم مادرش تو امریکا راحت تره. هم خانواده اش پیشش هستن و هم خودش بزرگ شده اینجاست، دلش این طور خواست من هم گفتم چشم

انگار همه این سى و پنج سال رو منتظرت بودم پسرم

بارانا از همه ما خوشحال تره. چرا نباشه؟ داره میشه خواهر بزرگه

مراقب خودتون و عشقتون باشید

داغ ترین ها

نظرات (1)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
این اعمال که برخی بازیگران نه چندان مطرح و خواننگان زیر حوضی امروزی در زایش نسل بعدی خویش در کشورهای آمریکایی و اروپایی انجام می دهند عینا توهین و اساعه ادب به مردم ایران و کشور عزیزمان است ، بسیار بجاست که این قبیل افراد کپی کار در همان آمریکا کنسرتی برگزار کنند تا ببینند صدنفر در پای صحنه ایشان حضور می یابند یا خیر ؟ اینجا هم اگر افرادی به کنسرتهای این قبیل افراد میروند بخاطر نبود خواننده حرفه ای و با کیفیت است و حضور افراد تقریبا از روی ناچاری است بالاخره برایشان بد نیست اینجا با خواندن آهنگهای نا امید کننده ویاس آور و سرهمبندی لاطاعلات واراجیف مردم را تیغ میزنند ودر آنجا خرج می کنند و چراغ از بهر تاریکی نگه میذارند .زنده باد وطن پرستی و آباد باد ایران
0 | 0 پاسخ