قاتل تیم منصوریان شناسایی شد؛ کاپیتان استقلال کابوس آبی های پایتخت است؟!

۱۹ / ۰۶ / ۱۳۹۶ ۵۲۵۴ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

باز هم اشتباه رحمتی کار دست استقلال داد.

استقلال در این فصل سه گل از پنج گلی که دریافت کرد از روی نقطه پنالتی بود. در هفته نخست عظیم گوک پنالتی داد. سپس رحمتی روی محمد عباس‌زاده خطا کرد. در بازی امروز هم رحمتی با خطایی که روی حسن‌زاده مرتکب شد، یک پنالتی را به حریف تقدیم کرد. دو خطا از سه خطای پنالتی این فصل که علیه استقلال اعلام شد، با خطای رحمتی بود. اما اشتباهات رحمتی در این فصل فقط به همین خطاها خلاصه نمی‌شود.

رحمتی در چهار گل از پنج گلی که استقلال در این فصل دریافت کرد مقصر بود. ابتدا خطای عجیبی روی محمد عباس‌زاده مرتکب شد که این بازیکن از روی پنالتی به استقلال گل زد. سپس در بازی مقابل پدیده، مغلوب شوت از راه دور محمد قاضی شد. در همان مسابقه روی گل دوم پدیده هم در شرایطی که توپ روی پای حسین مهربان ننشست، ولی رحمتی موفق به مهارش نشد و آرام آرام از کنارش عبور کرد تا وارد دروازه شود. گل‌هایی که منصوریان را تا آستانه اخراج هم پیش برد.

حالا در بازی مقابل گلگهرسیرجان، مهدی رحمتی یک اشتباه دیگر کرد تا باز هم دروازه استقلال باز شود. رحمتی شوت از پشت محوطه جریمه بازیکن گلگهر را نتوانست یک‌ضرب مهار کند. رحمتی برای دفع توپ برگشتی هم دچار مشکل شد و لیز خورد. توپ در شرایطی به احمد حسن‌زاده رسید که این بازیکن با ضربه‌ای که به توپ زد، توپش از دروازه فاصله گرفته بود و عملا خطری دروازه استقلال را تهدید نمی‌کرد. ولی رحمتی با برخوردی که با حسن‌زاده داشت، یک پنالتی دیگر تقدیم حریفان کرد. روزهای بد استقلال با عمکرد نه‌چندان خوب رحمتی همراه شده است؛ حتی مسابقه‌ای که برنده شد.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین