شادمهرعقیلی یک سارق ورشکسته است/ واکنش تند کیهان به سوء استفاده خواننده لس آنجلسی از یک دروغ شاخ دار

۰۴ / ۰۶ / ۱۳۹۶ ۹۳۵۷ دانلود ویدئو ۳
توضیحات

روزنامه کیهان: یک خواننده ورشکسته از خبرسازی یک فیلمساز درجه سه برای خودنمایی سوءاستفاده کرد و گفت که حاضر نیست به سینمای ایران برگردد!

چند روز قبل، یک مبتذل‌ساز با هدف بازارگرمی و ایجاد تبلیغ کاذب برای خود، خبر بی‌مبنایی را منتشر کرد و گفت که قصد دارد در قسمت جدید فیلم خود از یک خواننده لس‌آنجلسی استفاده کند! این درحالی است که برای همه آشکار است که بازیگری یک خواننده لس‌آنجلسی که سابقه زیادی در تولید ویدئوکلیپ‌های مستهجن دارد، در یک فیلم تولید داخل، از نظر قانونی امکان‌پذیر نیست. حتی وزارت ارشاد می‌تواند با این کارگردان بخاطر تلاش برای فریب افکار عمومی با خبرسازی جعلی برخورد کند.


اما این خواننده ورشکسته هم فرصت را برای ابراز وجود غنیمت شمرده است. وی که سال‌هاست ایران را ترک کرده و برغم همه دست‌وپا زدن‌ها و حتی دستاویز قرار‌دادن مبتذل‌ترین شیوه‌ها برای دیده شدن اما سال‌هاست که از همه ذهن‌ها فراموش شده، دست پیش گرفته است تا پس نیفتد! او در واکنش به خبر جعلی کارگردان مبتذل‌ساز در صفحه شخصی خود اعلام کرده که دیگر حاضر نیست که به سینمای ایران برگردد، گویی همه برای بازگشت او فرش قرمز پهن کرده‌اند و منتظرند تا با حضور خود باعث اعتلای سینما شود!


گفتنی است تاکنون حداقل چهار خواننده لوس‌آنجلسی با ارسال پیامهای محرمانه به تهران خواستار ورود به ایران شده‌اند. یکی از زنان خواننده در یکی از تلویزیون‌های فارسی‌زبان صراحتاً خواهان سفر به ایران ولو به قیمت توقف فعالیت -به اصطلاح- هنری خود شد.


اما خواننده هدف نظر در این خبر، که بر عدم بازگشت به سینمای ایران تأکید کرده است، یک سارق هنری ارزیابی می‌شود که در دهه هشتاد مجبور شد در سیاست شخصی خود به سرقت اعتراف کند. این فرد در جامعه خوانندگان پاپ داخلی به عنوان وطن‌فروش نیز شهرت دارد.

داغ ترین ها

نظرات (3)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
امیر میگوید: ۵ شهریور ۱۳۹۶
چرا الکی حرف میزنی اگه شادمهر برگرده نصف تهران میرن فرودگاه بهترین خواننده فعلی ایرانه این حرفای خریداری نداره خودتم میدونی
8 | 3 پاسخ
رامین میگوید: ۶ شهریور ۱۳۹۶
کیهان در جشن حافظ کل هنرمندان ایرانی رو بهشون توهین کرد ...... اونوقت توقع داشتین به شادمهر توهین نکنه؟؟؟؟ فقط از همه جالبترش برای من اینه که اگه شادمهر محبوب نیست پس چرا اصلا این کیهان راجع بش هنوز که هنوزه مطلب مینویسه و جالبتر اینکه نشستن همه کلیپهای شادمهرم دیدن:))) فقط یه تذکر باید به این کیهان داد که شادمهرو با بقیه هنرمندا مقایسه نکنه. فکر کنم تشیع پاشایی رو فراموش کردن
2 | 0 پاسخ
moslem میگوید: ۱۱ شهریور ۱۳۹۶
چرا اینقد چرت و پرت میگی چرا بیخودی توهین میکنی. خجالت بکشین
2 | 2 پاسخ