عکس هایی از زندگی لوکس ثروتمندترین آدم های دنیا در دبی

۰۱ / ۰۶ / ۱۳۹۶ ۱۴۷۰۱ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

نیک هنس، عکاس گاردین طی چند سفری که به دبی داشته است، عکس های خود را از زندگی لوکس در این کشور به نمایش گذاشته است.

اسب دریایی شناور: اسب دریایی شناور یک ویلای سوپر لوکس در سطح و زیر آب است. این ویلا شامل اتاق های خواب و همینطور حمام هایی در زیر آب است. پیش بینی می شود که با پایان یافتن این پروژه در سال 2018، بیش از 125 ویلای شناور ساخته شوند که قیمت هر کدام از آنها حدود 2 میلیون پوند خواهد بود.

هاب زیرو: جوانان اماراتی در این باشگاه بیلیارد بازی می کنند. این باشگاه که بسته کاملی از تفریحات و سرگرمی ها را ارائه می دهد، در یکی از مراکز خرید دبی واقع شده است.

استخر در پشت بام: این استخر بر بام هتل میدان واقع شده است. در پس زمینه این استخر، شما شاهد پیست اسب دوانی میدان هستید که گنجایش حدود 60 هزار تماشاگر را دارد.

سیاره سبز: یک جنگل سرسبز گرمسیری است که تمام درختانش توسط انسان کاشته شده اند. در این جنگل بیش از 3000 گونه از گیاهان، حیوانات، و پرندگان به صورت آزاد زندگی می کنند.
اسکی در دبی: یک پیست سرپوشیده است که 22500 متر مربع وسعت دارد. این پیست در قسمتی از مرکز خرید امارات واقع شده است که یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیاست.
مرکز خرید ابن بطوطه: این مرکز خرید از شش بخش تشکیل شده است که معماری هر کدام از آنها الهام گرفته از 6 کشوری است که ابن بطوطه به آن سفر کرده است. تصویر بالا مربوط به بخش ایران است.
برج العرب: تصویر یک نجات غریق که در اسپای تالیس واقع در هتل سوپر لوکس برج العرب، ایستاده است. این هتل یکی از ساختمان های نمادین دبی است.
روستای جهانی: یک پارک تفریحی است که بسیاری از ساختمان های نمادین سراسر دنیا را در ابعاد کوچک بازسازی کرده است. همچنین دارای غرفه های مختلفی از 75 کشور دنیاست.
جاده صحرایی: در تصویر جاده‌ای را مشاهده می‌کنید که توسط طوفان صحرایی از شن پوشیده شده است.
 

 

 
داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین