در رختکن استقلال بعد از باخت این اتفاقات افتاد

۰۱ / ۰۶ / ۱۳۹۶ ۵۵۱۴ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

استقلالی ها دیشب شب عجیبی را در استادیوم آزادی تجربه کردند. شبی که در سال های گذشته هرگز شاهد آن نبودند.استقلال دیشب با ارائه یک نمایش ضعیف، بی برنامه و پرانتقاد با نتیجه 2 بر صفر از پدیده شکست خورد تا همچنان نتایج ضعیف آبی ها با علیرضا منصوریان ادامه داشته باشد.

اعتراض ها به منصوریان از بازی با سایپا شروع شد. سکوهای استادیوم تختی شروع به شعار دادن علیه سرمربی جوان آبی ها کردند؛ اما به گفته شاهدان عینی درگیری بوقچی های اسقلال با آنها باعث شد صدای اعتراض ها فروکش کند.

اما در بازی دیشب برابر پدیده از همان ابتدا هم مشخص بود دیگر کسی نمی تواند جلوی هواداران خشمگین استقلال را بگیرد. استقلال در نیمه اول نمایش بی برنامه داشت و با تک گل محمد قاضی شکست خورده به رختکن رفت. در این هنگام زمانی که علیرضا منصوریان می خواست از تونل ورزشگاه وارد رختکن تیمش شود، هواداران او را هو کردند تا مشخص شود این ناکامی با شکست های قبلی برایشان فرق دارد.

اما تماشاگران استقلال در نیمه دوم بازهم شروع به تشویق کردند. تا این که مهربان در دقیقه 72  گل دوم را زد و این بار سکوهای خشمگین یک صدا علیه منصوریان شعار دادند و خواستار برکناری این مربی جوان شدند. هواداران احتمالا در آن لحظات فکر می کردند که به اندازه کافی به منصوریان زمان داده اند و دیگر به استقلال او امیدی نیست. آنها آنقدر عصبانی بودند که حتی بوقچی ها هم نمی توانستند صدای اعتراض آنها را خاموش کنند.

وقتی داور سوت پایان بازی را زد حدود 20 هزار هوادار حاضر در استادیوم آزادی یک صدا علیه استقلال و منصوریان شعار دادند، سرمربی استقلال بازیکنان تیمش را میانه زمین نگه داشت تا هواداران تخلیه بشوند.

منصوریان بعد از این که شعار هواداران فروکش کرد، برای آنها دست تکان داد و به رختکن رفت که خیلی ها از حرکات او اینطور برداشت کردند که قصد استعفا از سمت خود را دارد.

در این بین حتی بعضی از رسانه ها خبر از استعفای قطعی منصوریان دادند؛ اما شاهدان در رختکن خبر از ماجرای دیگری می دهند. منصوریان دیشب زمانی که وارد رختکن شد چهره اش از سو

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین