اسیدپاشی داعش روی دخترانی که دوست ندارند برده جنسی شان باشند/ خاطرات تکان دهنده یک سرباز انگلیسی در جنگ با داعش

۲۴ / ۰۵ / ۱۳۹۶ ۱۹۹۹۶ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 یک سرباز انگلیسی که به «آدم‌خوار» تروریست‌ها معروف است، ماجرای روزهایی را که در مقابل تروریست‌های داعش در سوریه و عراق می‌جنگید، بازگو کرد.

یک نظامی سابق ارتش انگلیس داستان روزهای تلخی که برای مبارزه با گروه تروریستی داعش ISIS به سوریه سفر کرده بود را بیان کرد. «تیم وردز ورس» 39 ساله اهل انگلیس که برای مبارزه با داعش همسرش را ترک کرده بود، گفت: زندگی‌ام را در شرق لندن رها کردم تا با گروه تروریستی داعش مبارزه کنم. من چهار سال در ارتش خدمت کردم؛ اما نتوانستم دینم را ادا کنم به همین دلیل تصمیم گرفتم به «یگان های مدافع خلق کردستان سوریه»- که با داعش می‌جنگد- ملحق شوم.

وی افزود: جنگ در مقابل داعش همانند جنگ جهانی اول بود. من دردهای غیرقابل تصوری را شاهد بودم. من مجبور بودم در خانه‌هایی زندگی کنم که اعضای آن به طور وحشیانه‌ای بدست داعش کشته شده بودند. در روستاهایی که از داعش پس گرفته بودیم، گربه ها و سگ‌هایی را می دیدم که از شدت گرسنگی در حال مردن بودند.

او خاطرنشان کرد: تروریست‌های داعش با دختران جوان رفتارهای بسیار وحشتناکی داشتند و در صورتی که آنها قبول نمی‌کردند به بردگان جنسی داعش تبدیل شوند، روی آنها اسید نیتریک می پاشیدند و یا آنها را از بالای دیوار به پایین پرتاب می کردند. این تلخ‌ترین و بدترین تجربه کل زندگی من بود.
وی بخاطر خوردن خون داعشی‌هایی که به هلاکت می‌رساند، در میان هم گروهی‌های کُرد خود لقب «تیمِ آدم‌خوار» را گرفته بود.

این سرباز 39 ساله 18 فوریه 2015 پس از گذراندن یک مسیر طولانی 33 ساعته، از راه ترکیه وارد سوریه شد و شش ماه در کنار نیروهای کُرد با گروه تروریستی داعش مبارزه کرد.
پس از آن وی یک ماه در کنار نیروهای پیشمرگه در عراق مبارزه کرد؛ اما بخاطر توهین به مسعود بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق، سه ماه و نیم 
زندانی شد. وی پس از آزادی از زندان در نهایت به لندن بازگشت.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین