حمله دوباره مهرداد میناوند به استقلالی ها: هوادارانتان کثیف ترین فحش ها را نثارم کردند/ من را از کی می ترسانید؟

۲۳ / ۰۵ / ۱۳۹۶ ۶۴۹۹ دانلود ویدئو ۳
توضیحات

حمله دوباره و شدید میناوند به استقلالی‌ها: تا آخرش می‌روم!
⁣ مهرداد میناوند ⁣با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش خبرساز شد و برای استقلالی ها خط و نشان کشید. او در این باره نوشت: 
⁣«آقاى مربى آقاى به اصطلاح كاپيتان چه كسى رو از چه چيزى مي ترسونيد؟؟ شنيدم كه گفته ايد كسى وساطت نكند، من هم از همه پيشكسوتان ميخواهم به هيچ وجه وساطت نكنند. می خواهم تا آخرش بروم. مگر آن روزى كه در ديدار دوستانه با خونه به خونه خط داديد به سكوهايتان كه مرا به باد ناسزا بگيرند عذرخواهى كرديد كه الان انتظار عذرخواهى داريد. در يك برنامه حرف هايى به صورت شوخى گفته شد كه حقيقتا برخلاف ميلم به زبان آوردم. 
⁣شما كه لابي هاى قويتون رو به كار انداختيد، كانال هاى جعليتون شروع كردن به چاپ مصاحبه هاى خيالى از پيشكسوتان پرسپوليس. من با تك تكشون صحبت كردم و هيچكدومشان روحشان هم از اين مصاحبه ها خبر نداشت. تماميه مصاحبه هاى ديگران هم با تحريف همين سايت ها چاپ شدند. فعلا كه شما از اين فوتبال سود می بريد و سكو و لابي قوى داريد و همه جوره در حال تخريب و ناسزاگويى بنده هستيد. من كه به اين فوتبال نچسبيده ام و هيچ منفعتى هم از آن ندارم، اما دلم و پشتم گرم به اين هواداران و مردم خونگرم است. من فرزند مكتب تيمى هستم كه وقتى با بزرگ اين باشگاه على پروين در تلويزيون شوخى كردم على الرغم شيطنتهاى زياد اطرافيان اين كار را يك شوخيه قشنگ و بانمك تلقى كرد.
⁣پ.ن.١: لطفا انقدر هم دم از مكتب و مرامِتون نزنيد بريد يك سرى هم به سايت ها، پست ها و كامنت هاى هوادارانتون بزنيد كه چه سنگ تمامى گذاشته اند و مرا مورد كثيف ترين و شنيع ترين واژه ها قرار داده اند. هر چند كه براى من تازگى ندارد و هميشه با جنبه بالاى خودم اين تحركات را ناديده گرفته ام.

داغ ترین ها

نظرات (3)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
بیچا میگوید: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
ابروهاتو درست کردی اقامرداد،،،،،خخخخخخخ
0 | 0 پاسخ
ناشناس میگوید: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
میناوند هرچه لیاقت خودش است نسبت به هواداران استقلال نموده بقول پروین شورش را درآورده و بقول خدادادعزیزی کاربچگانه و اشتباهی بوده و بقول هاشمی نسب اینکارها را میکند تا دیده شود بنابراین با این آدم مریض ،حقیر ، و عقده ای چه میتوان کرد بقول مظلومی منصوریان و رحتمی باید از خود گذشتگی بخرج داده و یاوه گوئی میناوند را پاسخ دهند.تا همچنان درسایه بماند و از درون ضربه خورده و بر بیماری هایش افزوده گذشته و آخرالامر سر از دارلمجانین درآورد.
0 | 0 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶
چقدر این آدم پررو و بی ادبه
0 | 0 پاسخ