آزاده نامداری دستگیر شد؟/ مجری زن جنجال ساز تلویزیون به ایران بازگشت

۱۸ / ۰۵ / ۱۳۹۶ ۱۰۱۹۲ دانلود ویدئو ۳
توضیحات

برخی شبکه های اجتماعی مدعی شدند که آزاده نامداری شب گذشته پس از ورود به کشور توسط ماموران امنیتی در فرودگاه امام خمینی دستگیر شده است.


به گزارش انتخاب؛ این خبر از هیچ منبعی به طور رسمی تایید نشده است. با این حال، روزنامه سینما مدعی شد: آزاده نامدارى روز گذشته پس از ورود به ايران بازداشت شد. این روزنامه همچنین افزوده است: يكى از مسئولان فرودگاه امام (ره) در گفتگو با خبرنگار "سينما" اين خبر را تائيد كرد.

آزاده نامداری مجری مشهور تلویزیون و صداوسیمای کشورمان که تصاویر جنجالی‎اش در سوئیس در فضای مجازی بازتاب گسترده‎ای داشته است، پیشتر به عنوان یک الگو در حوزه حجاب معرفی می‎شده است.

تکمیلی/ آزاده نامداری بازداشت نشده است 

در همین حال، خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضائیه نوشته است که مدیر کل زندان‌های استان تهران خبر منتشر شده پیرامون دستگیری آزاده نامداری در فرودگاه را تکذیب کرد. 

 

از طرفی مدیرکل زندان‌های استان تهران درباره خبر منتشره مبنی بر دستگیری آزاده نامداری در فرودگاه گفت: چنین چیزی نداشتیم/من از دستگیری ایشان اطلاع ندارم، من گفتم که وی وارد زندان های تهران نشده است

داغ ترین ها

نظرات (3)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
بی نام میگوید: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
فرق آزادهء نامداری با دیگر زنان که بخارج میروند و کشف حجاب میکنند در شهرت نامداری است ، و اگر قرار باشد که نامداری باین جرم محکوم شود تمام زنانی که با پرواز هواپیما بخارج کشف حجاب میکنند باید محاکمه شوند . این کار نامداری یک چیز را ثابت کرد : بی اعتقادی وی بحجاب و تظاهرش بآن . عیبی در بی اعتقادی او نیست ، مشکل در تظاهر و ریا کاری وی است که آنهم توسط مردم تنبیه خواهد شد.
0 | 0 پاسخ
علی میگوید: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
انشاالله خبر تیکه تیکه شدنت رو بیارن که گند زدی به باور مردم و چادر
4 | 3 پاسخ
علی میگوید: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
اره وارد زندان نشده دوستان بالا بردند احتمالا مشورت بدهند چه طور جمع وجورش کنند
0 | 0 پاسخ