پایان مرگبار شراب خواری دختر جوان در پارتی شبانه/چه کسی سارا را به کشتن داد؟

۱۲ / ۰۵ / ۱۳۹۶ ۱۰۸۱۳ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 ایران نوشت:بازپرس وکارآگاهان جنایی تهران سرگرم تحقیق درباره مرگ مرموزدختری هستند که پس ازپایان میهمانی شبانه جان باخته است.

 

 رسیدگی به این پرونده، چندی پیش و به‌دنبال شکایت مادراین دختراز پسر جوانی دردستورکارقرارگرفت.

این زن به بازپرس جنایی گفت: «دختران دوقلویم به میهمانی شبانه‌ای رفته بودند اما چند ساعت بعد که برگشتند متوجه شدم حال یکی ازآنها بشدت وخیم است. بلافاصله او را به بیمارستان منتقل کردیم اما دخترم جانش را ازدست داد.»

خواهر دوقلویش که در میهمانی شرکت کرده بود گفت: «خواهرم سارا، ازمدتی قبل با پسر 22 ساله‌ای به نام شاهین آشنا شده بود. شب حادثه هم با دعوت شاهین به خانه‌اش رفته بودیم که همین جوان با زور به خواهرم مشروبات الکلی و قرص داد.»

زن میانسال درادامه اظهارداشت: «من از این جوان شکایت دارم و او را مقصر مرگ دخترم می‌دانم.» با این شکایت، پسر 22 ساله به دادسرا احضار شد و در بازجویی گفت: «دو ماه قبل از این حادثه به طور اتفاقی درخیابان با سارا آشنا شدم. در این مدت هم رابطه‌ عمیقی نداشتیم اما گاهی درمیهمانی‌های دورهمی، یکدیگررا می‌دیدم. آن شب هم یک دورهمی درخانه دوستان بود و سارا و خواهرش هم آمده بودند که با هم مشروب خوردیم. بعد از مدتی سارا با پسری مشغول صحبت شد و من هم با دختری شروع به صحبت کردم. بعد از دو ساعت هم آنجا را ترک کردیم.اما همان شب خواهر دوقلویش به من پیام داد که من خواهرش را به کشتن داده ام.»درحالی که ما اصلاً رابطه دوستی با هم نداشتیم.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین