ماجرای مشکوک نیامدن آزاده نامداری به ایران!/ آیا آب ها از آسیاب می افتد؟

۱۱ / ۰۵ / ۱۳۹۶ ۱۵۱۱۵ دانلود ویدئو ۲
توضیحات

برنا، خبرگزاری وزارت ورزش و جوانان نوشت: با توجه به حواشی که برای آزاده نامداری به وجود آمده به نظر می‌رسد که بازگشت وی به ایران حواشی جدیدی را برای او رقم خواهد زد.

شاید قبل از اینکه آزاده نامداری مجری تلویزیون به همراه خانواده خود از کشور خارج شود، تصور نمی‌کرد که در آن سوی مرزها هم زیر ذره‌بین قرار بگیرد و حضور وی با پوشش متفاوت‌تر از ایران چنان با سرعت به ایران مخابره شود که مجبور شود مقابل دوربینی حاضر شود و به شرح آن تصاویر بپردازد.

مخاطبان تلویزیون و کاربران فضای مجازی در جریان اتفاقی که برای نامداری در کشور سوئیس رقم خورده، قرار گرفتند و به عبارت دیگر در حال تحلیل آن تصاویر در خارج از کشور هستند.

اما آزاده نامداری در حال حاضر هنوز به ایران بازنگشته است که البته بسیاری از اطرافیان وی معتقد هستند که بازگشت او به کشور در شرایط کنونی برای این مجری حواشی جدیدی را رقم  خواهد زد، از این رو به نظر می‌رسد نامداری منتظر است تا با فروکش کردن انتقادات به ایران بازگردد.

داغ ترین ها

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
سید محسن موسویان میگوید: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶
همه افراد سرشناس منتظر یک فرصت هستند تا از این بروند .این شامل همه میشود بدون استثنا.فقط باید شرایط ایجاد شود .
0 | 0 پاسخ
ليلي میگوید: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶
به نظر من مجرى بودن مثل هنرپيشه بودن است هر چى دستشون ميدن ميخونند و اجرا ميكنند حالا بگذريم كه براى بدست اورن شغل هم مجبورند توى جاهاى ديگه هم يك چهارچوبى رو رعايت كنند و به خاطر همين همه بايد بدو نند كه مجريها اخوند نيستند كه.
0 | 0 پاسخ