دوست پسر تلگرامی زن شوهردار، همسرش را کشت!

۱۰ / ۰۵ / ۱۳۹۶ ۲۶۲۸۷ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

زنی خیانتکار از دوست تلگرامی اش خواست تا شوهر بدرفتار او را به قتل برساند .

 

ساعت 08:15 روز جمعه مورخه 06/05/1396 ، از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره نزاع و درگیری در خیابان بهشتی به کلانتری 132 نبرد اعلام شد

به گزارش رکنا، با حضور مأمورین در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد مردی 42 ساله ، به شدت از ناحیه سر و صورت مورد اصابت ضربات جسم تیز قرار گرفته که بلافاصله هماهنگی های لازم انجام و به بیمارستان منتقل شد .

با وجود اقدامات درمانی ، در همان تاریخ 06/05/1396 به کلانتری 132 نبرد اعلام شد که فرد مجروح به علت شدت جراحات وارده فوت نموده است ؛ بلافاصله پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمـد" تشکیل و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

شاهدان صحنه جنایت در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند جوانی با قد متوسط و ملبس به لباس آبی چهارخانه را دیده اند که مقتول را مورد اصابت ضربات چاقو قرار داده و پس از آن از محل متواری شده است ؛ یکی از شاهدان صحنه جنایت در خصوص مشاهداتش به کارآگاهان گفت : " حدود ساعت 08:10 صدای کمک کمک [ مقتول ] را شنیدم . به سرعت جلوی پنجره آمدم ؛ دیدم جوانی با قد متوسط ، با پیراهن آبی چهارخانه در حال ضرب و شتم مقتول است ؛ این شخص با چاقو چند ضربه به مقتول زد و پس از آن به سرعت از محل فرار کرد ؛ مقتول با خون شدیدی که از سرش می رفت ، روی زمین افتاد و بیهوش شد که بلافاصله با پلیس و اورژانش تماس گرفتیم " .

همسر مقتول با حضور در اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " در منزل به همراه دو فرزند خود بودم که تلفن خانه زنگ زد . برادرشوهرم بود ؛ از من خواست تا خودم را به بیمارستان برسانم ؛ من نیز با مادرم تماس گرفته و بهمراه او به بیمارستان رفتیم " .

همسر مقتول در توضیح علت خروج همسرش در روز جمعه از منزل ، به کارآگاهان گفت : " همسرم بهمراه شریکش یک مغازه آپاراتی دارد ؛ همسرم با شریکش هماهنگ کرده بود تا روزهای جمعه یک نفر از آنها به مغازه برود ؛ یک جمعه همسرم استراحت داشت و یک جمعه شریکش ؛ این جمعه ( 06/05/1396 ) نوبت همسرم بود که به محل کارش ( مغازه ) برود . حدود ساعت 08:00 صبح همسرم از منزل خارج شد ؛ بعد از حدودا یک ساعت تلفن خانه زنگ خورد ؛ برادرم شوهرم بود ؛ به من گفت که همسرم زخمی شده و از من خواست تا به بیمارستان بروم . به پدرم زنگ زدم اما تلفنش در دسترس نبود ؛ به مادرم زنگ زده و با او به بیمارستان رفتم ".

در شرایطی که شواهد اولیه حکایت از آن داشت که فرد یا افرادی به قصد سرقت و زورگیری به مقتول حمله ور شده و او را مورد اصابت ضربات متعدد چاقو قرار داده اند ، کارآگاهان با حضور در محل جنایت موفق به شناسایی چندین دوربین مداربسته در محدوده ی وقوع جنایت شدند ضمن آنکه در بررسی اموال مقتول نیز مشخص شد که هیچگونه سرقت وجه نقد و

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین