پسر غیرتی دوستش را به جرم نظر داشتن به خواهرش به قتل رساند

۲۵ / ۰۴ / ۱۳۹۶ ۲۳۹۷ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 برادر غیرتی وقتی فهمید دوست صمیمی اش به خواستگاری خواهرش رفته کینه او را به دل گرفت و با همدستی دوستش درگیری مرگباری را رقم زد.
 

این پسر و دوستش دیروز پای میز محاکمه ایستادند و انگشت اتهام را به سوی یکدیگر نشانه رفتند.

در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران و به ریاست محمد باقر قربان زاده و با حضور دو مستشار تشکیل شد ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند.

او گفت: مهدی و مهرداد 27 ساله متهم اند بیست و چهارم شهریور 94 به دنبال درگیری در گل تپه ورامین حسین 20 ساله را کشته‌اند. اکنون با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده برای متهمان اشد مجازات می خواهم.

سپس پدر قربانی در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: پسرم مدتی بود با مهرداد قهر کرده بود، اما او و دوستش مهدی آنقدر با گوشی موبایل پسرم تماس گرفتند تا او را از خانه بیرون کشیدند و کشتند. من از هر دو آنها شکایت دارم و برای قاتل The Murderer پسرم حکم قصاص می خواهم.

سپس مهدی پشت تریبون دفاع ایستاد و گفت: مهرداد و حسین از سال‌ها پیش با هم دوست بودند، اما از وقتی حسین به خواستگاری خواهر مهرداد رفت رابطه آنها با هم بد شد. مهرداد دیگر جواب تماس های حسین را نمی داد و می گفت او به خواهرش نظر داشته است. چند روز قبل از قتل Murder نیز آنها با هم درگیر شده بودند تا اینکه ظهر بیست و چهارم شهریور 94 من و مهرداد سر کوچه ایستاده بودیم که حسین و دوستش سر رسیدند و دعوا دوباره شروع شد. حسین فحاشی کرد و با چاقو به دست مهرداد زد.

وی ادامه داد: در آن لحظه تعداد زیادی در محل جمع شده بودند و دعوا را تماشا می کردند.من سعی داشتم به دعوا خاتمه دهم اما بی فایده بود. مهرداد ضربه های بعدی را با شمشیر به حسین زد که او جان سپرد.من در دعوا هیچ ضربه ای به مقتول نزدم و در اداره آگاهی به دروغ اعتراف کردم که ضربه کاری به قلب حسین را من به او زده بودم. مهرداد به من قول داده بود اگر قتل را گردن بگیرم رضایت اولیای دم را برایم جلب می کند. من هم به خاطر رفاقتم به قتل اعتراف کردم اما حالا می گویم بی گناهم.

سپس مهرداد در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: قبول دارم چند ضربه با شمشیر و چاقو به حسین زدم اما ضربه کاری را مهدی به قلب حسین وارد کرد. من قاتل حسین نیستم.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین