بی حرمتی تتلو به آتنا اصلانی، فریاد کاربران شبکه های اجتماعی را درآورد

۲۴ / ۰۴ / ۱۳۹۶ ۶۴۴۹ دانلود ویدئو ۴
توضیحات

 آفتاب یزد نوشت: خواننده‌ای در رابطه با هر موضوعی بدون اینکه بداند و آگاهی داشته باشد، اظهارنظر می‌کند آن‌هم فقط برای دیده‌شدن.

امیرحسین مقصودلو یا همان تتلو گاهی اوقات حرف‌هایی را می‌زند که زاده فکر و خیال اوست و جز عصبانیت و واکنش‌ تند کاربران شبکه‌های اجتماعی چیزی به همراه ندارد. درست مثل اظهارات عجیبش در مورد علت مرگ غمگینانه آتنای هفت ساله که 29 خرداد گم شد و 19 تیر جسدش را در پارکینگ قاتل پیدا کردند. او در این رابطه در اینستاگرامش نوشته است: «تصویراى لعنتى! تصمیماى ...!! من جغد بیدارى بودم که همه فقط تردم [طردم] کردن...! اینها گناه پدر و مادر و بدحجابى هستن. صد دفعه گفتم حجاب مهمه حتى واسه بچه کوچیک. والله به خدا این بچه اگه حجاب داشت چشم بد دنبالش نمی‌افتاد. مردم!! چشماتون رو باز کنید. جورى که بچه‌هاى امروز حرف میزنن و برخورد میکنن یعنى به تکامل ذهنى رسیدن و باید حجاب داشته باشن تا در خطر نباشن.» اکنون این پست اینستاگرامی تتلو در فضای مجازی بازتاب‌هایی داشته است به‌طوری که کاربران به‌شدت از این نوع اظهارنظر وی عصبانی هستند.

یکی از کاربران در این مورد نوشته است: «اگر یکی تو خیابون گرفت زدتون تقصیر خودتونه باشگاه نرفتید هرکول بشید... تو رو خدا مراقب بچه‌هاتون باشید استدلال به سبک تتلو. واقعا چنین حرفی مسخره است.»

فرد دیگری نوشته است: «اینکه تتلو دلیل قتل آتنا رو بی‌حجابی میدونه و همچنان چارمیلیون فالوئر داره جای تاسف داره.»
شخصی نیز عنوان داشته است: «حالا چرا به تتلو لقب فعال سیاسی اصولگرا دادن؟»

یکی دیگر از کاربران گفته است: «با این کارا چی رو می‌خواد ثابت کنه. افزایش فالوئر و دیده‌شدن به چه قیمت.»

داغ ترین ها

نظرات (4)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
معصومه میگوید: ۲۴ تیر ۱۳۹۶
امیر تتلو لعنتی خودش یک کودک آزار است.
4 | 4 پاسخ
مهسا میگوید: ۳۰ تیر ۱۳۹۶
خیلی متاسفم که چنین نظری درمورد ی دختر بچه هفت ساله دارین تتلو تو نمیتوانی ی دختر بچه هفت ساله رو مقصر بدانی
0 | 0 پاسخ
DAVOOD میگوید: ۳۱ تیر ۱۳۹۶
به نظر من تتلو بی ربط نگفته این شنونده ها هستند که به عمق حرف نمیتونن پی ببرنند منظور از حرف ایشان بی حجابی دیگران و تحریک جنسی افراد جامعه ای که شرایط تخلیه برای همه و هر زمان که نیاز دارند نیست متاسفم برای جمعات ایرانی که اینقدر سطحی نگر هستند
0 | 3 پاسخ
مرد میگوید: ۲ مرداد ۱۳۹۶
باید به اعتراف تتلو رسیدگی شود دسته کمی از قاتل آتنااصلانی نیست.چرا اجازه میدهیم شیطانهایی مانند تتلو آزاد باشند واینجوری جامعه را تخریب کنند.
2 | 0 پاسخ