بی حرمتی تتلو به آتنا اصلانی، فریاد کاربران شبکه های اجتماعی را درآورد

۲۴ / ۰۴ / ۱۳۹۶ ۱۱۸۰۸ دانلود ویدئو ۸
توضیحات

 آفتاب یزد نوشت: خواننده‌ای در رابطه با هر موضوعی بدون اینکه بداند و آگاهی داشته باشد، اظهارنظر می‌کند آن‌هم فقط برای دیده‌شدن.

امیرحسین مقصودلو یا همان تتلو گاهی اوقات حرف‌هایی را می‌زند که زاده فکر و خیال اوست و جز عصبانیت و واکنش‌ تند کاربران شبکه‌های اجتماعی چیزی به همراه ندارد. درست مثل اظهارات عجیبش در مورد علت مرگ غمگینانه آتنای هفت ساله که 29 خرداد گم شد و 19 تیر جسدش را در پارکینگ قاتل پیدا کردند. او در این رابطه در اینستاگرامش نوشته است: «تصویراى لعنتى! تصمیماى ...!! من جغد بیدارى بودم که همه فقط تردم [طردم] کردن...! اینها گناه پدر و مادر و بدحجابى هستن. صد دفعه گفتم حجاب مهمه حتى واسه بچه کوچیک. والله به خدا این بچه اگه حجاب داشت چشم بد دنبالش نمی‌افتاد. مردم!! چشماتون رو باز کنید. جورى که بچه‌هاى امروز حرف میزنن و برخورد میکنن یعنى به تکامل ذهنى رسیدن و باید حجاب داشته باشن تا در خطر نباشن.» اکنون این پست اینستاگرامی تتلو در فضای مجازی بازتاب‌هایی داشته است به‌طوری که کاربران به‌شدت از این نوع اظهارنظر وی عصبانی هستند.

یکی از کاربران در این مورد نوشته است: «اگر یکی تو خیابون گرفت زدتون تقصیر خودتونه باشگاه نرفتید هرکول بشید... تو رو خدا مراقب بچه‌هاتون باشید استدلال به سبک تتلو. واقعا چنین حرفی مسخره است.»

فرد دیگری نوشته است: «اینکه تتلو دلیل قتل آتنا رو بی‌حجابی میدونه و همچنان چارمیلیون فالوئر داره جای تاسف داره.»
شخصی نیز عنوان داشته است: «حالا چرا به تتلو لقب فعال سیاسی اصولگرا دادن؟»

یکی دیگر از کاربران گفته است: «با این کارا چی رو می‌خواد ثابت کنه. افزایش فالوئر و دیده‌شدن به چه قیمت.»

داغ ترین ها

نظرات (8)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
معصومه میگوید: ۲۴ تیر ۱۳۹۶
امیر تتلو لعنتی خودش یک کودک آزار است.
4 | 4 پاسخ
پاسخ مهمان : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
این آقا حرف بدی نزده که شما اینجوره بهش حمله میکنید.طبق معمول زیاده روی نکنید و جوگیر نشید که امثال سردارازمون هم این وسط با چاپلوسی و خودشیرینی به نوایی برسن و تتلو غیرمنصفانه مورد توهین و سنگسار قرار بگیره. از یه جهت راسته حرفش. آتنا شبیه دختر های جوان بود و بسیار زیبا و جذاب. خیلی از دختر بچه ها از جمله دختردایی من اینجوری ان. (در ضمن من یک زنم و مادر اینو گفتم تا بعضی ها که خودشو خواب زدن انگ مریض جنسی بهم نزنن)با گرگ های مریضی که تو جامعه داریم منطقی اینه بیشتر مراقب بچه هامون باشیم و اونارو در معرض دید افراد مریض و کثیف رها نکنیم. چون ما فقط میتونیم رو بچه خودمون کنترل داشته باشیم و اینکه بخواهیم تمام گرگهای جامعه رو شناسایی و مهار کنیم عملا غیر ممکنه. (در ضمن سن تکلیف شرعی هم ۸ و خورده ایه(۹سال قمری) نه ۱۳ سال که اگه بچه ممیز باشه زودتر هم حجاب بهش واجب میشه. از نظر شرعی درست گفته) احساسی و غیر منطقی قضاوت نکنید( مثل خیلی از سلبریتی ها که حرفهاشونم معمولا به مذاق عامه مردم خوش میاد ولی از اساس غلطه)
مهسا میگوید: ۳۰ تیر ۱۳۹۶
خیلی متاسفم که چنین نظری درمورد ی دختر بچه هفت ساله دارین تتلو تو نمیتوانی ی دختر بچه هفت ساله رو مقصر بدانی
0 | 0 پاسخ
DAVOOD میگوید: ۳۱ تیر ۱۳۹۶
به نظر من تتلو بی ربط نگفته این شنونده ها هستند که به عمق حرف نمیتونن پی ببرنند منظور از حرف ایشان بی حجابی دیگران و تحریک جنسی افراد جامعه ای که شرایط تخلیه برای همه و هر زمان که نیاز دارند نیست متاسفم برای جمعات ایرانی که اینقدر سطحی نگر هستند
0 | 3 پاسخ
مرد میگوید: ۲ مرداد ۱۳۹۶
باید به اعتراف تتلو رسیدگی شود دسته کمی از قاتل آتنااصلانی نیست.چرا اجازه میدهیم شیطانهایی مانند تتلو آزاد باشند واینجوری جامعه را تخریب کنند.
2 | 0 پاسخ
محمد میگوید: ۹ مرداد ۱۳۹۶
تتلو تو خودت بد حجابي اون موقع. به يه بچه ٧ هفت ساله چه توقىيه داري مردك جلف. اسكول
0 | 0 پاسخ
Sami میگوید: ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
حرف زیادی نزن تتل! بیسواد تو کی هستی ک نظر میدی
0 | 0 پاسخ
الهام میگوید: ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
خودش هر کاری میکنه این چه جور اصولگراست راست میگه خالکوبیاشو پاک کنه دری وری هم نخونه بعد به دخترا چادرو معرفی کنه
0 | 0 پاسخ