افشاگری بزرگ پدر مهدی طارمی بعد از تقاضای میلیاردی پرسپولیس

۱۷ / ۰۴ / ۱۳۹۶ ۱۶۷۱ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

مهر نوشت: پدر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از تصمیم این باشگاه، مبلغ تعیین شده برای صدور رضایتنامه را ناعادلانه دانست و گفت: متاسفانه مهدی را به ناحق قضاوت می‌کنند.
 

علیشاه طارمی با انتقاد از صحبت‌های پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس، دلایل مهدی طارمی برای جدایی از این تیم را شخصی دانست و تاکید کرد اولویت مهدی برای بازی در تیم اروپایی به دلایل شخصی است نه جام جهانی روسیه. او همچنین مبلغ تعیین شده برای صدور رضایتنامه را ناعادلانه خواند و گفت: مگر چقدر پول داده اند که حالا این مبلغ را می خواهند؟

* آقای طارمی! مهدی در روزهای گذشته تلاش زیادی برای جدایی از پرسپولیس داشته است. دلیل این اصرار برای جدایی چیست؟

اول از همه باید بگویم پسرم را ناعادلانه قضاوت می کنند و بعضی از رسانه ها و تعدادی از پیشکسوتان به ناحق حرف می زنند.  هیچکس خبر ندارد که مهدی چه مشکلی دارد و به چه دلیل می خواهد از پرسپولیس برود. آنها نمی دانند که در دل مهدی چه می گذرد و به ناحق قضاوت می کنند.

* می توانید دلیل شخصی مهدی برای جدایی از پرسپولیس را بگویید؟

- مهدی دوست ندارد مشکلش را مطرح کند. ما می گوییم نباید در رسانه ها با آبروی افراد بازی کرد. مهدی دوست ندارد مشکلش را بگوید و اگر ایران نباشد بهتر است. به خاطر همین مورد که نمی توان رسانه ای کرد، قصد دارد از پرسپولیس برود.

* یعنی دلیل مهدی برای جدایی از پرسپولیس در سال جام جهانی، برای بهتر دیده شدن و ترانسفر به تیم های خوب اروپایی نیست؟

- این مورد هم جزو دلایل جدایی مهدی هست ولی اصل مطلب این نیست.

* آیا در این روزها با مهدی صحبتی در این خصوص داشته اید؟

- ما ما هم تماس داریم. قرار بود مهدی پول رضایتنامه را جور کند و تا امروز وقت دارد. به هر حال یا امروز مهدی رضایتنامه اش را برای اروپا می گیرد و یا به اردوی پرسپولیس به اوکراین می رود.

* گفته می شود یکی از دوستان مهدی در گمرک برای گرفتن رضایتنامه مهدی در تلاش است پول موردنیاز را تهیه کند؟

- مهدی دارد تلاشش را می کند تا پول رضایتنامه را تهیه کند ولی حقش نبود که این مبلغ را برای رضایتنامه تعیین کنند.

* منظورتان چیست؟

- مهدی زحمت زیادی برای پرسپولیس کشیده است. کجای این مبلغ (یک میلیون یورو) برای صدور رضایتنامه مهدی عادلانه است؟ پرسپولیس چقدر به مهدی طارمی پول داده است که حالا این مبلغ را تعیین کرده؟ آیا این شرط جلوی پیشرفت مهدی را نمی گیرد؟

- یعنی

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین