مهدی طارمی هر آنچه نباید می گفت را به زبان آورد: بود و نبود من برایشان مهم نیست

۱۵ / ۰۴ / ۱۳۹۶ ۶۹۵۸ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

سکوت آقای گل شکست؛

مهدی طارمی: برگشتم، قهرمان شدیم، می‌خواهم بروم

سوژه اول نقل و انتقالاتی فوتبال ایران در این روزها بالاخره سکوتش را شکست و در خصوص آینده‌اش در فصل بعد توضیح داد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی در پایان فصل هفده که با قهرمانی به همراه پرسپولیس در لیگ برتر و صعود به جمع هشت تیم به پایان رسید و توانست در هر دو تورنمنت عنوان آقای گلی را کسب کند، این روزها به دنبال حضوری موفق در فوتبال خارج از ایران است. او در این گفتگو بعد از مدت‌ها سکوتش را شکست و عنوان کرد قرار بود فصل قبل برگردد و طبق وعده‌اش عنوان قهرمانی را جشن بگیرند و اکنون در فاصله یک سال مانده به جام جهانی می‌خواهد فضای بین المللی و فوتبال اروپا را تجربه کند و در این راه اگر به دنبال برآورده کردن خواسته مالی باشگاه بود به پیشنهادات عجیب تیم‌های آسیایی که البته حریف پرسپولیس هم بودند پاسخ می‌داد اما هدف او موفقیت و تجربه اروپاست. آخرین صحبت‌های مهدی طارمی را در این زمینه می‌توانید در ادامه بخوانید.

قطعا می دانی که این روزها مهدی طارمی خبر اول رسانه هاست. این همه خبرسازی به کجا خواهد رسید؟

من ترجیح داده بودم سکوت کنم و شاید همین سکوت باعث شده تا هر کس هر حرفی را می‌شنود باور کند.

الان وضعیت طارمی چگونه است؟

من قبل از اینکه به ترکیه بروم قرار بود قراردادی یکساله با باشگاه ببندم .آقای طاهری اصرار به قرارداد دو ساله داشت و معتقد بود برای رفتن به خارج از کشور بندی در قرارداد قرار می‌دهیم که بر اساس آن با پرداخت مبلغی آزاد شوم. روی مبلغ بحث شد و به هر حال آن قرارداد امضا نشد و من هم که به ترکیه رفتم. زمانی که از ترکیه برگشتم با آقای طاهری صحبت کردم . قرارداد دو ساله‌ای تنظیم شد و بندهای متعددی در قرارداد من بود که امضا کردم. حتی پذیرفتم که اگر تیم قهرمان لیگ برتر و جام حذفی نشد بابت هر کدام جریمه شوم و این شرط‌ها را پذیرفتم و امضا کردم. در مورد رفتن به خارج بندی نوشته نشده بود و من در این‌باره پیگیری کردم. گفتم بابت خارج رفتن من، حق باشگاه پرسپولیس است که پولی دریافت کند اما این را در قرارداد مشخص کنیم که آقای طاهری گفت اگر بحث رفتن تو بود من کمکت می کنم.

الان هم بر اساس همان قول روی ماندن تو اصرار نکرد؟

بله. ما با هم صحبت کرده بودیم و بعد از پایان بازی‌ها هم با هم صحبت کردیم و گفتم که تصمیم من برای رفتن به خارج از کشور است. خوشبختانه مهاجم خوبی هم جذب شده. قرار شد هیات مدیره مبلغ ترانسفر را مشخص کند. یعنی می‌خواهم بگویم بحث تازه‌ای نبوده .

و اینکه باید از سه‌شنبه سر تمرین حاضر می‌شدی و نشدی.

من هنوز پیگیرم که بتوانم خواسته مالی باشگاه را انجام بدهم و بتوانم بروم. دوست دارم سال قبل از جام جهانی طبق برنامه‌ای که دارم در اروپا باشم. سال گذشته بعد از جلسه با باشگاه، به ترکیه رفتم و بعضی گفتند و نوشتند که اگر تصمیم به رفتن داشتم چرا به باشگاه رفتم و آنها را امیدوار کردم. الان هم نمی‌خواهم همان اتفاقات تکرار شود. مطمئن باشید امسال پرسپولیس تیم به مراتب بهتری نسبت به فصل قبل دارد و بود و نبود من تاثیر چندانی ندارد.

هواداران خیلی پیگیر وضعیت تو هستند. بالاخره تکلیف چیست؟

هوادار دلسوز تیم است و دوست دارد تیمش همیشه در بهترین موقعیت باشد. من آنها را درک می‌کنم. واکنش‌های‌شان را می‌بینم. می‌دانم که مهدی طارمی اگر امروز مهدی طارمی شده به خاطر بزرگی نام پرسپولیس و همین هوادارها بوده. من هیچ‌وقت روزهای حضورم را در کنار آنها فراموش نمی‌کنم. هرگاه روز خوب من نبود هم حمایت کردند. پرسپولیس آنقدر بزرگ هست و بزرگان زیادی در این تیم آمده و رفته‌اند که با رفتن یک بازیکن به مشکل نمی‌خورد. من سال قبل که آزاد بودم و بعد برگشتم هواداران می‌گفتند برگرد یکسال بمان و جام قهرمانی را بگیریم و برو. مصاحبه من روز بازگشتم جلوی باشگاه هم یادم هست که گفتم هر اتفاقی بیافتد امسال پرسپ

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین