روایت هولناک از جنایات رمال شیطان صفت؛ به اتاق معاینه رمال رفتم و خواهر نوجوانم را در شرایط زشتی دیدم

۱۱ / ۰۴ / ۱۳۹۶ ۱۴۶۰۵ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

تماس زن افغان با پلیس راز قتل رمال 65 ساله را فاش کرد. شوهر این زن وقتی فهمید خواهر و همسرش گرفتار دام سیاه مرد رمال شده‌اند، نقشه جنایت هولناکی را طراحی و با کمک دوستش اجرا کرد.

اوایل مهر سال گذشته مردی با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای جنایی کرج از ناپدید شدن برادر 65 ساله اش که ساکن محله کلاک بود، خبر داد.

شاکی به قاضی Judge ایوب ابراهیمیان گفت: برادرم مدتی با زنی میانسال به طور موقت ازدواج کرده بود. چندی قبل با هم اختلاف پیدا کردند و ازدواجشان پایان گرفت. آخرین‌بار یک هفته پیش به خانه برادرم رفتم. بعد از آن چندبار به او زنگ زدم تا احوالش را جویا شوم که پاسخگو نبود. به مقابل خانه‌اش رفتم که در را باز نکرد سراغش را از همسایه‌ها گرفتم ولی کسی از او خبری نداشت. جست‌وجوهایم برای یافتن او بی‌نتیجه ماند و گمان می‌کنم همسر سابقش از ماجرای گم‌شدن برادرم اطلاع داشته باشد.

همزمان با شکایت این مرد، پرونده با دستور قضایی در اختیار کار آگاهان اداره جنایی پلیس Police آگاهی استان البرز قرار گرفت. در این مرحله ماموران با شناسایی همسر مرد گمشده، او را برای تحقیقات به پلیس آگاهی احضار کردند.

مرد گمشده، رمال بود

با تحقیق از همسرصیغه‌ای مرد گمشده معلوم شد شوهرش رمال بوده و به‌دلیل اختلاف‌‌هایی که با هم داشتند توافقی از هم جدا شده‌اند. بعداز آن هم دیگر او را ندیده و نمی‌داند کجاست.

با تحقیقات ماموران معلوم شد این زن درست می‌گوید و بعد از جدایی دیگر شوهر سابق خود را ندیده است. این در حالی بود که تحقیقات محلی نیز نشان می‌داد مرد گمشده در محل زندگی‌اش با رمالی و جن‌گیری هزینه زندگی‌اش را تامین می‌کرده و افرادی به‌عنوان مشتری به خانه‌اش در رفت‌وآمد بوده‌اند.

تماس همسر قاتل The Murderer با پلیس

تحقیقات برای رازگشایی از سرنوشت رمال گمشده ادامه داشت تا این که با گذشت 9 ماه از این ماجرا، آخرین روز خرداد امسال، زنی با یکی از کلانتری‌های شهر کرج تماس گرفت و مدعی شد شوهرش، مردی را به قتل Murder رسانده و در یک بیابان دفن کرده است. بنابراین می‌خواهد ماموران، شوهرش را بازداشت کنند.

ماموران ابتدا به صحت گفته‌های این زن شک کردند، اما زمانی ک

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین