شکسته شدن حکم تبرئه یک زن از اتهام شوهرکشی/ پای رابطه پنهانی با مرد غریبه در میان است

۱۱ / ۰۴ / ۱۳۹۶ ۱۰۵۹۶ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

 با شکسته شدن حکم تبرئه یک زن از اتهام شوهرکشی در دیوان عالی کشور وی بار دیگر پای میز محاکمه ایستاد.
 

این زن خودش را بی گناه خواند و ادعا کرد بی دلیل پایش به پرونده قتل Murder کشیده شده است.

شامگاه دهم مرداد 93 دو خودرو در جاده ملارد با هم برخورد کردند و افسران کلانتری 11برای بررسی به صحنه تصادف Crash رفتند . ماموران هنگام بررسی صحنه تصادف در فاصله 20 متری آن با جنازه یک مرد جوان روبه رو شدند که ارتباطی با برخورد دو خودرو نداشت. بررسی جنازه متلاشی شده نشان می داد یک خودرو بارها از روی وی عبور کرده ولی اثری از خون در کف جاده نمانده است. به این ترتیب فرضیه جنایت Crime عمدی قوت گرفتند و ماموران دریافتند این مرد شبانه در محل دیگری به قتل رسیده و جنازه اش برای گمراه کردن پلیس Police به کنار جاده منتقل شده است.

مدارک شناسایی همراه جنازه نشان می داد وی غلام 29ساله نام دارد. با افشای هویت جنازه پلیس به بازجویی از همسر وی به نام لیلا پرداخت. این زن گفت: دیشب همسرم از محل کارش به خانه برنگشت و من و دو فرزندم به خانه پدرم رفتیم.او اختلافی با کسی نداشت و نمی دانم چه کسی اور ا کشته است. وقتی پلیس به اختلاف های دنباله دار غلام و لیلا در طول 7سال زندگی مشترک پی برد بار دیگر لیلا تحت بازجویی قرار گرفت و پرده از رابطه پنهانی اش با یک مرد 30 ساله به نام محمد برداشت. زن جوان گفت: محمد که دوست صمیمی غلام بود دست به این جنایت زده است. محمد در حالی بازداشت شد که پاهایش شکسته و در بیمارستان بستری بود.

وی گفت: لیلا به من ابراز علاقه کرده بود. او می خواست از شوهرش جداشود اما غلام او را طلاق نمی داد. به همین خاطر نقشه قتل شوهرش را کشید. غلام و همسر و بچه هایش می خواستند به سفر شمال بروند که من هم با نیسان وانت پدرم همراه آنها رفتم اما من و لیلا نتوانستیم آنجا نقشه قتل را عملی کنیم. به همین خاطر در راه بازگشت و در جاده ملارد به غلام گفتم از رانندگی خسته شده ام. از او خواستم تا پشت فرمان ماشین بنشید. وقتی من و غلام در حال جا به جا شدن بودیم لیلا ماشین را خلاص کرد و از روی غلام عبور کرد. او هنوز زنده بود که من پشت فرمان نیسان نشستم و چند بار از روی او گذشتم. سپس جنازه را در حاشیه جاده رها کردیم و به تهران برگشتیم.

محمد و لیلا در شعبه 74 دادگاه کیفری سابق استان تهران پای میز محاکمه ایستادند و لیلا منکر معاونت در جنایت شد. قضات دادگاه با توجه به درخواست پدر قربانی که قیم دو نوه خردسالش است محمد را به قصاص و 99ضربه شلاق Whip محکوم کردند.لیلا نیز از

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین