کشف راز 30 ساله جابجایی دو نوزاد در بیمارستان!

۳۱ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ۱۷۵۳ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

زن 70 ساله اهل " چلیابینسک ابلاست " روسیه، بعد از 30 سال متوجه شد که به اشتباه یک دختر غریبه را به جای دختر واقعی اش بزرگ کرده است. " زویا تووگانوا " در سال 1987 دخترش را در بیمارستان " چلیابینسک " بدنیا آورده بود. زمانی که پرستاران بیمارستان دخترش را به او تحویل دادند وی به تعویض دخترش با نوزادی دیگر مشکوک شد و شروع به شکایت کرد اما پزشکان بیمارستان با رد ادعای این زن پیشنهاد دادند تا وی را برای انجام یک آزمایش روانشناسی اعزام کنند.

زویا که دارای موهای بور، پوست سفید و چشمانی درشت است در خصوص شرح این ماجرای غم انگیز گفت : " روز بعد نوزادی را برای شیر دادن به من تحویل دادند، که با فرزندم کاملا فرق داشت."

وی به همراه همسرش نام " کتیا " را برای این دختر انتخاب کردند و او را که از بیماری قلبی رنج می برد بزرگ کردند. این در حالی بود که زن دیگری با نام " الویرا تولیگنوا " دختر واقعی زویا را که " لوسیا " نامگذاری کرده بود بزرگ می کرد. لوسیا در این خانواده شرایط سختی را می گذراند. وی مجبور بود بدلیل اینکه والدینش بیکار بودند برای تهیه غذا گدایی کند. لوسیا 133 سال داشت که بدلیل از دست دادن مادرش به یک یتیم خانه سپرده شد. علت فوت مادرش، اعتیاد به الکل بود و پدرش نیز به جرم Crime ارتکاب قتل Murder زندانی Prisoner شده بود.

راز این ماجرای عجیب تنها زمانی فاش شد که همسر " زویا " از دنیا رفت. وی با انجام یک آزمایش DNA دریافت که دختری که او 30 سال بزرگ کرده است دختر واقعی اش نیست. بعد از کشف این راز بزرگ وی به همراه کتیا، دختر واقعی اش لوسیا را پیدا کردند. جالب اینکه در حالی که کتیا سه فرزند داشت، لوسیا نیز صاحب یک پسر 8 ساله شده بود.

گفتنی است؛ اکنون زویا از این بیمارستان بدلیل این اشتباه بزرگ، تقاضای 40 هزار یورو طلب غرامت کرده است.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین