پست معنادار علی کریمی در اینستاگرام؛ پشت پرده حذف جادوگر از لیست گزینه های مربی گری نفت

۱۶ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ۴۵۸۶ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

کاپیتان پیشین تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس، مذاکرات خود برای هدایت نفت تهران را متوقف کرد.

به گزارش خبرورزشی، مدیران باشگاه نفت تهران برای سپردن سکان هدایت این باشگاه به یک مربی دیگر، با علی کریمی مذاکرات خوبی داشتند اما روند مذاکرات به یکباره متوقف شد. طبق اعلام یکی از مسئولان این باشگاه، دلیل اصلی توقف در مذاکرات با کریمی، شرط و شروطی بود که او گذاشت. البته وقتی شروط کریمی را متوجه شدیم، از اینکه نفتی ها دیگر تمایلی به ادامه دادن مذاکره با این پیشکسوت را ندارند، متعجب شدیم! 

گویا کریمی از مدیران باشگاه نفت خواسته بود در ابتدا بخشی از قرارداد بازیکنان را به صورت پیش پرداخت به حساب شان واریز کنند و سپس در دو یا سه قسط، تضمین کنند که باقی مطالبات را پرداخت می کنند. از سوی دیگر، او گفته بود نیاز به بازیکنان با قراردادهای منطقی دارد تا یک تیم خوب برای آینده بسازد اما شنیدیم بنا به همین دو شرط، مدیران نفت تهران بی خیال مذاکره با کریمی شده و نامش را از لیست مربیان مدنظرشان خط زدند! 

از سوی دیگر حرف و حدیث های زیادی در خصوص چگونگی انتخاب کریمی به عنوان یکی از گزینه های مربی گری نفت تهران شنیده می شد. گویا درگیری مدیران باشگاه با علی دایی بر سر مسائل مالی و مصاحبه هایی که دایی قبل و بعد از قهرمانی در جام حذفی انجام داد اصلی ترین عامل بود تا پای علی کریمی به لیست مربیان مورد نظر نفت باز شود. 

جالب اینکه پس از قطع کامل مذاکرات، علی کریمی با انتشار یک پست اینستاگرامی نوشت: «برای آزادی لازم نیست آسمان و زمین را بخرید، تنها خودتان را نفروشید» و با همین پست نشان داد یکسری داستان های خاص، پشت پرده حضور و سپس حذف او در لیست نفت تهران وجود دارد.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین