مرد دیوانه همسرش را کُشت/ پری در شکم من ردیاب گذاشته بود

۱۶ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ۶۹۵۵ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

مرد قاتل که ادعا دارد همسرش جی پی اس در شکمش جاسازی کرده به خاطر مشکلات روانی در بیمارستان رازی بستری شد.

متهم، 27 اردیبهشت‌ماه به اتهام قتل Murder همسرش در مسعودیه تهران بازداشت شد. بررسی‌های قاضی محسن مدیر روستا، بازپرس ویژه قتل تهران نشان داد که زن 47‌‌ساله به علت فشار طناب به دور گردنش کشته شده است. مرد میانسال در اولین بازجویی‌ مدعی شد به خاطر اختلاف خانوادگی دست به قتل همسرش زده است. بررسی‌ها نشان داد قاتل The Murderer اعتیاد به مصرف مواد مخدر Drugs شیشه دارد و درگیری در نبود دو دخترشان رقم خوره است. متهم ابتدا با همسرش در پذیرایی درگیر شده و سپس او را در حمام خانه به قتل رسانده است. 

او تحت‌تأثیر مصرف شیشه مدعی شد که مقتول اصلاً همسرش نبوده است. متهم گفت: او مدتی به عنوان خدمتکار به خانه من رفت و آمد داشت و به دروغ به همه گفته بود که مادر دو دختر من است. او در این مدت در شکم من چی‌پی‌اس کار گذاشته بود و همیشه مرا تحت نظر داشت. او با دو گوشی که در گوشم جاسازی کرده بود با من حرف می‌زد و به من دستور می‌داد. من قبلاً به شیشه اعتیاد داشتم، اما مدتی است مصرف نمی‌کنم و به همین دلیل برای درمان به ترکیه رفتم، اما در ترکیه پول‌هایم را سرقت Stealing کردند که مجبور شدم به ایران برگردم. پس از این پری تصمیم به قتل من داشت به همین خاطر من پیش‌‌دستی کردم و او را به قتل رساندم تا در نقشه‌اش ناکام بماند. 
همزمان با ادامه تحقیقات متهم برای بررسی سلامت روحی و روانی در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت تا اینکه چند پزشکی قانونی اعلام کردند متهم از اختلال روحی و روانی رنج می‌برد. بنابراین متهم به دستور قاضی مدیر روستا برای درمان به بیمارستان روانی منتقل شد.

 

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین