تعرض وحشیانه به دختر 6 ساله/ قاتل ستایش باز هم محاکمه می شود

۱۳ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ۸۳۵۸ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

رئیس شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران گفت: قاتل ستایش- دختربچه افغان- که حکم قصاص‌اش در شعبه ۳۲ دیوان عالی کشورتأیید شده است، بزودی به اتهام تعرض شیطانی به دخترک نیز تحت محاکمه قرار می‌گیرد.

قاضی امین مقدم زهرا با اشاره به اعلام نظر دیوان عالی کشور در رابطه با حکم صادره در پرونده قتل Murder ستایش قریشی گفت: شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور حکم دادگاه کیفری یک استان تهران را در خصوص قصاص قاتل ستایش تأیید کرده است. با این حال وی به اتهام تجاوز Rapeبه دختر 66 ساله نیز تحت محاکمه قرار می‌گیرد.

به گفته وی، ستایش قریشی، کودک ۶ ساله و از مهاجران افغان تبار مقیم ایران که ساکن شهرستان ورامین بود روز یکشنبه ۲۱ فروردین سال 95 هنگامی که برای بازی به بیرون از خانه رفته بود، به شکل مرموزی گم شد. تا اینکه پس از چند روز راز قتل دختربچه فاش شد و پسر ۱۷ ساله همسایه، اعتراف کرد پس از تعرض، دختربچه را به قتل رسانده و جسدش را با اسید سوزانده است.

وی افزود: دیوان عالی کشور برای هر دو عنوان اتهامی امیرحسین، حکم صادره را تأیید کرده است. قاتل ستایش از سوی دادگاه کیفری یک استان تهران به اتهام ارتکاب قتل به قصاص، به خاطرتجاوز به عنف به اعدام execution وبه اتهام جنایت Crime بر میت به پرداخت دیه محکوم شده است.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین