رابطه دوستی منشی شرکت با پسر جوان فاجعه آفرید!

۱۳ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ۱۱۴۶۲ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

روزنامه خراسان نوشت:صبح روز دوشنبه گذشته مدیر و منشی یک شرکت تولیدی ایزوگام در حالی که به صندلی بسته شده بودند، خودشان را با زحمت فراوان به در ورودی شرکت در طبقه سوم ساختمان تجاری واقع در منطقه کلاهدوز رساندند و با ایجاد سر و صدا، از اهالی ساختمان کمک خواستند.

سرداربهمن امیری مقدم فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی با تشریح این پرونده جنایی گفت: وقتی همسایگان در شرکت مذکور را گشودند، با صحنه ای دردناک رو به رو شدند. مدیر 44ساله شرکت بر اثر ضرب و جرح و کتک کاری های شدید حال مناسبی نداشت، به طوری که دستش شکسته و صورتش نیز به شدت زخمی شده بود.

اهالی ساختمان با دیدن این وضعیت، بلافاصله با نیروهای امدادی و پلیس تماس گرفتند و دقایقی بعد، مدیر شرکت توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافت و موضوع توسط مأموران انتظامی مورد بررسی قرار گرفت.

مقام ارشد انتظامی خراسان رضوی اضافه کرد: منشی شرکت که آسیبی ندیده بود، در تشریح ماجرا و به عنوان یکی از شاکیان پرونده، گفت: حدود ساعت 8صبح طبق معمول با آسانسور به محل شرکت در طبقه سوم ساختمان آمدم، در همین حال دو مرد جوان که لباس کار به تن داشتند مدعی شدند از سازمان آب برای بررسی تأسیسات لوله کشی ساختمان آمده اند، اما وقتی من در ورودی شرکت را باز کردم، آن ها به زور وارد شرکت شدند و دست و پاهای مرا با چسب پهن به صندلی اتاق بستند. سپس آن ها که تا این لحظه ماسک بهداشتی بر صورت داشتند، کلاه کشی هایشان را بر سرشان کشیدند و در حالی که مرا تهدید می کردند، منتظر مدیر شرکت ماندند.

حدود ساعت 9:30 صبح وقتی مدیر شرکت وارد شد، او را نیز با تهدید اسلحه کمری به گروگان گرفتند و پس از کتک کاری زیاد به صندلی دیگری بستند.

سردار امیری مقدم تصریح کرد: منشی 28ساله این شرکت در ادامه اظهاراتش به ماجرای حواله بانکی اشاره کرد و ادامه داد: یکی از سارقان کنار مدیر شرکت ایستاد و سارق دیگر با تهدید به مرگ مرا سوار خودروام کرد و به بانکی در منطقه سناباد برد تا فیش نقدی 110میلیون تومانی را که از مدیر شرکت گرفته بودند، وصول کند.من هم از ترس با آن ها همکاری کردم و بعد از دریافت پول ها از بانک، به طرف خیابان ارگ سابق به راه افتادیم، آن جا سارق مذکور پول ها را به دلار تبدیل کرد و پس  از آن هم مرا به شرکت بازگرداند و با بستن دست و پاهایم، هر دو نفر از محل فرار کردند.
رئیس پلیس خراسان رضوی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، این پرونده به پلیس آگاهی ارجاع شد و کارآگاهان با تجربه پلیس آگاهی در همان بررسی های مقدماتی به اظهارات منشی شرکت مشکوک شدند چراکه دختر جوان فرصت های زیادی برای افشای هویت گروگانگیر مسلح داشت، اما به راحتی با دزدان مسلح همکاری کرده بود و حتی در ماجرای وصول چک بین بانکی و واریز 15میلیون تومان به حساب خودش در حالی که فرصت کافی برای آگاه کردن مأمور مسلح بانک را داشته، هیچ تلاشی نکرده است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: منشی شرکت به عنوان مظنون اصلی این ماجرا با صدور دستور قضایی بازداشت شد اما هرگونه همکاری با دزدان مسلح را انکار کرد تا این که کارآگاهان به ردیابی و رصدهای اطلاعاتی پرداختند و به ماجرای دوستی خیابانی این دختر با جوانی 30ساله پی بردند. تحقیقات نشان می داد، مشخصات دوست خیابانی منشی شرکت با سرکرده سارقان مسلح مطابقت نزدیکی دارد اما دختر جوان همچنان نقش خود را در این ماجرا تکذیب می کرد.

سردار بهمن امیری مقدم گفت: کارآگاهان پس از تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی و برگزاری جلسات کارشناسی با حضور رئیس پلیس آگاهی، تحقیقات خود را روی دوست خیابانی منشی شرکت متمرکز کردند اما او هیچ سرنخی از خود برجای نگذاشته و چون «شبحی مرموز»بود.

با وجود این، کارآگاهان که با تبدیل پول های مسروقه به دلار احتمال می دادند اعضای باند قصد خروج

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین