پای مرد چهار زنه به پرونده سرقت خودرو باز شد!

۰۹ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ۴۸۵۷ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

ایران نوشت:مرد سه زنه که به اتهام همدستی با اعضای باند حرفه‌ای سرقت خودروهای مدل بالا وگرانقیمت دستگیر شده بود، خود را قربانی کینه قدیمی سردسته باند خواند و با اصرار بر بی گناهی اش، خواستار آزادی شد.

 

 رسیدگی به پرونده سرقت خودروهای مدل بالا در پایتخت از چندی قبل با شکایت مرد میانسالی در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. با توجه به اینکه در فاصله زمانی کوتاه، شکایت‌های مشابه دیگری نیز مطرح شد کارآگاهان با طرح فرضیه حضور یک باند در دزدی‌ها، به تحقیقات ادامه دادند تا اینکه موفق به شناسایی و دستگیری تبهکاران شدند.

«سعید» سردسته باند دربازجویی به بازپرس «ایرد موسی» از شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت گفت: «شیوه کار ما این بود که خودروهای مدل بالای اسقاطی را خریداری می‌کردیم و با سرقت خودروهای همرنگ و هم مدل و تغییر اصالت آنها، خودروهای سرقتی را با مدارک اسقاطی به فروش می‌رساندیم. حدود 100 خودرو به این شیوه سرقت کرده‌ایم و کار تغییر اصالت خودروها را هم مرد میانسالی به نام «فرید» انجام می‌داد.»

با این اعترافات به دستور بازپرس، فرید نیزشناسایی و دستگیر شد اما او که سه زن داشت و در آستانه ازدواج چهارمش به دام افتاده بود، در جریان بازپرسی ادعای عجیبی داشت. او به بازپرس گفت: «من هیچ کار خلافی مرتکب نشده ام. من خانواده دارم. همیشه آرزوی پسر داشتم و به همین خاطر وقتی همسر اول و دومم دختر دار شدند دوباره ازدواج کردم و صاحب یک پسر شدم. به تازگی دوباره نامزد کرده‌ام و قرار است ازدواج کنم که این بلا سرم آمده است.اما باورکنید سعید به خاطر اختلافی که با من داشت چنین ادعایی را مطرح کرده است. من دخترانم را دوست دارم و آینده‌شان برایم مهم است.به همین دلیل چند وقت پیش که پسر سعید به خواستگاری یکی از دخترانم آمد با شناختی که از سابقه پدرش داشتم، جواب رد دادم. اوهم سر این موضوع از من کینه به دل گرفته و حالا می‌خواهد انتقام بگیرد. حتی زمانی که بازداشت شدم پیغام داد که اگر ٥٠میلیون تومان به او بدهم اعترافاتش را پس می‌گیرد.»

با اظهارات عجیب این مرد، تحقیقات برای رفع ابهام‌های موجود ادامه دارد.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین