فوتبالیست سرشناس: اجازه صحبت درباره محسن فروزان را ندارم/ احضار 10 بازیکن منشوری به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال/ "آن تایم" تقدیم می کند

۰۶ / ۰۳ / ۱۳۹۶ ۱۵۰۹ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

داستان محرومیتی که ختم به خیر شد
محسن فروزان و داستان محرومیتش یکی از مهم ترین حاشیه های فوتبال ایران در هفته گذشته بود. او بعد از سوشا مکانی تبدیل به دومین گلری شد که کمیته اخلاق تصمیم گرفت برای او تشکیل پرونده دهد. ماجرا از دوم خرداد و خبری که در سایتهای مختلف منتشر شد، کلید خورد. با حکم مرتضی تورک رئیس کمیته ی اخلاق فدراسیون فوتبال، محسن فروزان دروازه بان پیشین استقلال تهران که لیگ شانزدهم در صبای قم حضور داشت، به مدت 3 ماه از هر گونه فعالیت رسمی در حوزه ی فوتبال محروم شد.در حکم منتشر شده برای این بازیکن آمده است که اقدامات صورت گرفته از سوی همسر قانونی این بازیکن به گونه ای است که به جهت انتساب همسر وی به اهالی فوتبال و شخص مشارالیه و انعکاس آن در فضای مجازی بدون رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی و سپس در سطح افکار عمومی موجب ورود لطمه به اعتبار فوتبال و حسن شهرت فدراسیون فوتبال در افکار عمومی گردیده است.
این اتفاق خیلی زود تبدیل به تیتر یک خبرگزاری های مختلف شد. تی وی پلاس در اولین قدم سراغ بهنام ابوالقاسم پور عضو فوتبالی کمیته اخلاق رفت تا نظر او را درباره این موضوع بپرسد که چنین داستانی رخ داد. گوش کنید لطفا
اگر چه ابوالقاسم پور و سایر اعضای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند اظهار نظری در این زمینه نداشته باشند  و از طرف دیگر پیگیری های خبرنگار تی وی پلاس برای صحبت با وکیل فروزان به جایی نرسید و او به تماس های تلفنی اش پاسخ ندادبا این همه آنقدر به حکم آنها درباره دروازه بان سابق استقلال واکنش های منفی صورت گرفت که نهایتا رئیس فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت به این پرونده ورود پیدا کند و محرومیت فروزان را لغو کند.
یکی از کسانی که از حکم کمیته اخلاق علیه فروزان انتقاد کرده بود علی خسروی داور بازنشسته کشورمان بود. او در واکنش به این موضوع اعلام کرد که  که فدراسیون نشینان به جای دخالت در امر خصوصی ورزشکاران با گردن کلفت های این فوتبال برخورد کنند. خسروی در گفتگو با تی وی پلاس حرفهایش را به نحو دیگری تکرار می کند. صحبتهای او را بشنوید.

فعلا که پرونده محسن فروزان با پیگیری رئیس فدراسیون فوتبال به خوبی و خوشی تمام شده اما انگار کمیته اخلاق برنامه زیادی برای محروم کردن بازیکنان مختلف دارد. خبر ورزشی در گزارشی به این موضوع پرداخته و نوشته: تردد در آرایشگاه‌های زنانه، دخالت در شرط‌بندی سایت‌های قماربازی كه روی نتایج فوتبال داخلی و خارجی قمار می‌كنند، شركت در پارتی‌های شبانه‌، روابط و رفتارهای خارج از عرف و داشتن شاكی خصوصی از دلایل محرومیت بازیكنانی است كه در كمیته اخلاق پرونده دارند ولی این كمیته بنابه دلایلی از ارائه توضیحات در این خصوص خودداری ‌می‌كند. كمیته اخلاق خیلی بی‌سر و صدا 10 بازیكن را به دلایل مختلف به این كمیته احضار كرده و در حال بررسی پرونده آنهاست. به نظر می‌رسد نیمی از این تعداد، با تذكر، محرومیت‌شان معلق شود ولی بقیه محروم خواهند شد.

داغ ترین ها

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین